Bartholiniho žľaza?

Príspevok v téme: Bartholiniho žľaza?
Mixela

Mám 17 a som stále panna bojím sa že mám tu Bartholiniho žľaza neviem čo mám robiť . Môžem to dostať aj z orálneho sexu alebo prstovania ??? Nebolí ma to , mala som to opuchnuté ale keď som na to dala studenú vodu bolo všetko v pohode a na ľavej strane mám taký bieli výtok ako tvaroh alebo to vyzerá ako mokrý prášok a svrbí to strašne !!! To je asi môj terajší problém !! Tie biele výtoky a svrbenie čo to mám je to ono ?????

pe84

ozaj a teraz som lezala v nemocnici s jednou kockou, ktorej cistili bartoliniho zlazu a ona mala bolesti, takze niekedy mozu byt aj pri nej...

pe84

radsej zajdi za gynekologickou, netreba sa toho bat, najdi si nejaku prijemnu podla odporucania nejakej kamosky, tieto veci netreba podcenit, ved od toho raz moze zavisiet, ci budes mat dietatko a potom by si si to mohla vycitat, ze si nesla, doktorka ta bude vysetrovat cez konecnik ked si panna alebo len veeelmi opatrne, urcite sa nemusis bat, same tieto veci malokedy zmiznu, ci uz je to ta zlaza alebo mykoza, treba liecbu...

pinga44

Ahoj, aj ja som mala tu Bartoliniho zlazu, to vobec neboli, len je to zvacsene, ked je to privelke, musia vyoperovat..ty mas asi vyginalnu mykozu, bez za gynekologickou