Opať akne

Príspevok v téme: Opať akne
Potkanisko

Zdravím, potreboval by som poradit od niekoho kto mal podobny pripad ako ja, akne mam uz pol roka, upravil som stravu, nepijem mlieko, sladke vody, nejem mliecne vyrobky, sladkosti, obcas korenim, na svoju vahu vypijem denne velke kopy vody a a to filtrovanej, pil som zihlavovy caj aj rozne ine, zdravo sa stravujem, neberem ziadne doplnky ani steroidy, staram sa o tvar pravidelne, od kozneho mam antibiotikum Dalacin, aknemycin a mast na vysusovanie skinnoren, eryfluid na chrbat, niekedy je tvar dobra ale vo vacsine casu katastrofa, zistili mi male mnozstvo nestravenych kvasiniek v tele ktore som zacal liecit takze o 2 tyzdne uvidim vysledky, okrem toho ma dalej nic nenapada, snazit sa informovat comu by som sa mal vyhybat, pretoze po pravde ma ide uz vyjebat s tohoto prekliatia, naviac aj sportujem takze som neni ziadny prepity barovy tip? postupne ma to dost psichicky zere pretoze aj sportu sa niekedy musim kvoli tomu vyhybat, tak teda nech zije BAROVY ZIVOT stroskotancov :)

kickloop

ano, jonasove kvapky su to ...
a tebe ako dlho trvalo kym si sa vyliecil ??
mal si len jeden problem alebo viac, lebo ja toho mam viac, a zacina sa imunitnym systemom ...

bezakne.1

kickloop, ty si mal len jonasove kvapky? albertova dava aj nieco zarobene v lekarni. a mal som aj nejake cinske lieky, nazov si nepamatam. bolo toho viac. ale na to kaslat, hlavne ze to pomohlo.
podla mna tento problem nestaci patlat mastami ale treba to lieci znutra tu hlavnu pricinu. az vtedy sa toho clovek zbavi. mne maste a vodicky nepomohli len mi vysusovali pokozku ale vyrazky sa tvorili stale.

aknevlastnik

Potkanisko a to je ako nejaka kozna ambulancia ? je to zdarma alebo je to nejaka sukromna ambulancia...to rpesne by sa zislo...zistit presnu pricinu akne odkial to ide...

Potkanisko

pocul som velku chválu na niake kozne v Piestanoch kde sa tymto zaoberaju docela vazne, prejdes roznym druhov testov ktore mozu trvat priblizne pol roka-rok, ale zistia ti priamu pricinu s coho to pramení, tym padom budes vedet comu sa vyvarovat a nasadia liecbu priamo na tvoj problem to znamena ze zrejme krmit sa svinstvom ako je roaccutane nebude vobec treba..

Potkanisko

No jasne, roaccutan, aknenormin a tu najhnusnejsiu chemiu najebat do seba nech vsetko to co som pre seba do dnes robil vyjde na zmar, zivot je krasny ;))) asi mi nic ine nezostava ako nechat to na chemii..