Otec je proti tomu

Príspevok v téme: Otec je proti tomu
Didaa19554

Ahojte. Mám 15 rokov, a mám priateľa. Všetko nám klape, až na to, že môj otec je proti tomu aby som niekoho mala. Veľmi rada by som ho zobrala k nám, zoznámila s našimi, pretože rodičia a on sú pre mňa tí najpodstatnejší, ale otec nechce ani počuť o žiadnom chalanovi. Viem môže to byť preto že som jedného mala keď som mala 13, chodil k nám, spával u nás, pomáhal otcovi, ale vyspala som sa s ním vtedy, viem, viem bola som veľmi mladá... ale to je to čo bolo, no a boli kvôli tomu problémy, a teraz otec nechce aby som s niekým bola, kvôli tomu aby sa zas niečo nestalo. A neviem ani ako to mám povedať priateľovi, keďže sa hanbím povedať mu to takto, na koľko si ja s jeho rodičmi rozumiem. On sa chce už s našimi zoznámiť, ale stále si hľadám výhovorky, že sú v práci, a pod. Poraďte mi prosím, fakt som už zúfalá. Viem že má právo báť sa, ale mala som už 15, už nebude protizákonné nič. Pretože vtedy boli problémy s políciou, a tak... Ďakujem. A prosím Vás vynechajte si komentáre typu: "Pre Boha, v 13:O". Viem spravila som chybu, ale som len človek, a trápi ma iná vec... Ostatným vopred pekne ďakujem.

Aja02

Lost, neviem v com sa stala chyba. Nedali si pozor a stalo sa. Tie baby, co poznam zili v spolocnej domacnosti s obomi rodicmi, ale aka tam bola vychova neviem.
Ja ked som chcela nieco vediet o sexe, tak som si to musela zistit sama. So mnou sa o tom nikdy nikto nebavil. ;-)
Mojho brata kocikovali v 20. Tiez to bolo vtedy normalne. :)

lost

ludi co maju 140-150 a zastavau nejaky manazersky alebo taky minimalisticky post, neberiem do uvahy...

skor som myslel tie extremnejsie vychylky v IQ, resp mozno tak tisicka zijucich z celej populacie..

145 IQ nie je extrem :) to je len 3smerodajne odchylky vzdialene od priemeru..

tusim ze do 3 smer.odch. zapadne 99,7% ludi.. a zvysok, tj cca 0,15% ludi je zo 7 miliard stale neuveritelne cislo, az cez 10 milionov.. jasne ze z toho asi 95% ludi vyiziva svoje IQ pre seba a nie ludstvo :D

marinax

vacsina ludi s vysokym iq ho vyuziva na odrbavanie inych, lebo ludia su v podstate sebecke svine. len niektori, s vyssim eq, sa snazia niekomu aj pomoct.

lost

Aja02

mozno tam potom zlyhala vychova? :)
napr - prehnane to cenzurovali.. alebo neviem :D

milli11
nj IQ EQ :) kolko ich este je? :)
inac mozno ze prehnane EQ je skor na skodu, a moznoaj prehnane IQ je na skodu? :D

ten kto ma prehnane IQ aspon pomaha ludstvu, relativne :) vid ten steven hawking..
ale ten co ma prehnane EQ bud skodi sebe, alebo okoliu :) minimalne ale sebe, lebo ak nema dostatocne IQ s tym extremnym EQ, tak znici sam seba s tym, ze ho ini ludia zacnu zneuzivat :)

komplikovany to svet :D

Aja02

Lost, inak, poznam dievcata, slusne vychovane ( biele ) a v 15 uz kocikovali. :)
Poznam dievca, ktore chodilo na katolicke gymnazium a bola tehotna. To bolo pohorsenie. ;)