Biele zuby

dori

Ahoj,na bielenie zubov zubná pasta nepomôže.Najlepšie je zuby si vybieliť pri zubárovi.stoji to síce viac ale zúbky sú fakt biele...

slzicenka

NA BIELE ZUBY skus pastu biela perla stoji do 230SK,dostat ju v lekarni alebo clinomyn pasta,je urcena pre fajciarov na zlte zuby,ale beru si ju i nefajciari,lebo bieli

suns

white now ti vybiely zuby len nejakym vizualnym dojmom s kratkodobym efektom.. a signal whitening je taky dobry? ja som mala jednu tubu a nevidela som rozdiel.. treba to dlhodobo cistit? dik:)

inuška

dlhú dobu používam "sensodone white", tak nejako sa to píše, a som max.spokojná. Zubky mám biele (a pritom som fajčiarka)

keituskaaaa

prosim vas ma tu niekto skusenosti s gelovymi pruzkami co sa lepia na zuby?si 10minut denne Uzivam uz tyzden a zatial nic :(

mirka 23

Zufala, super si to napísala, medzizubné kefky sú základ. Ľudia chcú bieliace pasty a pri tom si poriadne neumývajú zuby.

zufala654

ja pouzivam lacalut tiez a zubar mi vravi ze taku bielu sklovinu ak mam ja nevidel pouzivam nite medzizubne kefky a kefku jemnu...nestaci len kefka a pasta skuste trosku viac sa starat o zubky a zaroven vas chcem poprosit ci by ste nemohli mrknut do temy zapach z pupka dakujem