Niekto ako ja - co si nerozumie so seberovnymi ?

asdasd

neviem co som zac, ale neviem sa adaptovat do spolocnosti, nikam nechodim, cez tieto prazdniny som este z nikym nebol, furt so za pocitacom, uzivam AD, rodicia hovoria, ze raz budem velmi lutovat ako som prehajdakal tieto mlade roky, mam 18. neviem fakt kam sa pohnut a ako to bude dalej odjakziva som doma som nepriebojny. nad vsetkym dlho rozmyslam, mavam cudne nalady, tezaz uz ani tak nie, ale maval som, az ma chytal hnev, zurivost. neviem preco som tu, uz ako maly som citil, ze nemam co robit, nudil som sa, moze za to zly denny rezim. uz neviem fakt kto mi pomoze a ja sa neviem mat rad...

Jane_3sto18

Niektorí ľudia proste hudbu nepočúvajú. Však na čo. To je ako keď niekto nepozerá telku (napr. ja).
Ja asi nie som takáto, aj keď možno v mnohých veciach by sme sa zhodli. Rozumiem si len s pár ľuďmi, mňa nebaví už ani PC, celé dni spím, zajtra idem do práce, no, a som na samovraždu, ale ináč celkom v pohode život.

asdasd

Jane 3sto18 si takato aj ty? ked nie, preco sem pises? a podla vas je normalne hanbit sa za to ze nepocuvam ziadnu hudbu?