Ako by ste vylákali chlapa na stretnutie?

Príspevok v téme: Ako by ste vylákali chlapa na stretnutie?
DzanaFX

...ako vylákať muža na stretnutie, ak viem, že chce ísť, ale bojí sa, že si nepadneme do oka? (priznal sa mi) :-) Nechcem byť dotieravá, už sa mi skoro podarilo ho dostať von, ale stiahol sa tesne pred...:-) Tak ako ho vylákať tak, aby som ho do toho netlačila? Nechať tomu čas môžem, ale čo ak ho strach neprejde?

arman

Uf, mam dost po precitani niektorych prispevkov.
Zaraza ma fakt, ako moze niekto takto sudit neznameho muza o ktorom nikto nevie... ze chce len vymenit milenku, popripade mat dve.. alebo ze by urcite hned konal - to tiez nieje pravda.
Co o nom viete... z par riadkov? Nic. Dost malo na to vynasat sudy. Ja by som bol teda radsej ticho, nez tliachat take domnienky, navyse, vzdy tahane do toho negativneho pripadu. Skor mi to zavana, ze niekto tu po forach zabija cas, a potrebuje zo seba dostat negativny emocny naboj, ktory nazbieral v realite a pod ruskom anonymity trepne bars aku volovinu, co by v realite ani nemal tu drzost vyslovit nahlas. :-)
Dzana, naozaj sa cudujem, ze to tu riesis takto verejne, to by chcelo najprv nazbierat rozumnych ludi, a az ich sa opytat na nazor. :-)

milli11

Aha. No ano, niektore sme napisali nazor na neho, ze zo seba robi chudacika. Ale neviem, ci nas pocuvne. Laska je slepa a mnohe sme sa o tom presvedcili.

Blondula

milli11...to myslim tohoto chlapca,co o nom pise zakladatelka temy :D my sme sa s kamaratkou zabavili az az :DDD

milli11

Kruhy v obili. :DDD A vedci si s tym cely cas lamu hlavu. A preco ten chlapec za to nestal? Mal zly vyzor alebo povahu?

Blondula

ta sak na dedine sa to tak robi :DDD teda robievalo....to bych vam vypravala.raz sme na bicykloch sli asi 7 kilometrov aj s najlepsou kamaratkou na "rande" a co cert nechcel,dostali sme defekt !!! boli sme uz skoro tam a vracat sa by bola hlupost! na nestastie sa nam to stalo na ceste,kde na jednej strane bola kukurica a na druhej tusim repa :D tak kamoska zliezla a schovala bicykel do kukurice,ze potom si ho vezmeme a pojde aj na defekte domov :DDD hanbila sa ist na tej obrube :DDD lenze ako sme sa vracali,aj pivko sme vypili,medzicasom sa aj zotmelo,sak uz o 9 vecer byva sero a my ti vam ten bicykel nemohli najst,bo truba ho niekde asi do polovice tej roli strcila :DDDDD behala po tej kukurici jak sialena! na druhy den sa museli cudovat,co su to tam za divne "kruhy" v tom "obili" :DDD esteze sme si dali to pivko,nam svietili oci a to nam pomohlo pri hladani toho biku :DD ja som nehladala,bo som dostala smiechovy zachvat ,ktory nas sprevadzal celu cestu domov :DDD
... a ked sa mam vyjadrit k tomu chlapcovi,ani vo sne by ma nenapadlo za nim slapat na bicykli :DDD

milli11

Blondula. :DDD Ale vazne. Chlapec je bud nerozhodny alebo naopak prefikany. A vyuziva situaciu, mat 2 zeny naraz.

Blondula

na dedine to mame najlepsie a najjednoduchejsie !! sla by som na bicykli blizko jeho domu,zavolala mu na mobil,ze som sa "nahodne" ocitla tam kde byva,ze ci by mi neprisiel namastit,alebo opravit retiazku na tom bicykli :DDD ak by povedal ze ano,rychlo by som sa snazila tu retaz volako pokazit :DDD nerobit predtym nez povie ze ano,aby si nesla domov s byciklom na pleci :DDD