Zablokovany facebook

Príspevok v téme: Zablokovany facebook
Facebook

Z nicoho nic sa mi zablokoval facebook. Nie je napisane kto to urobil, nic. Neda sa vobec prihlasit ani cez tie moznosti. Nie som ziadna zavislacka, ale mala mi tam prist jedna velmi dolezita sprava a ja...som v koncoch. Potrebujem Vasu pomoc...Chodili mi staznosti a blokovali mi ziadosti o priatelstvo najprv na 7,14 a potom az 3x na 30 dni, aj ked ja som nikomu neznamemu ziadne ziadosti neposielala. Ja som uplne beznadejna, je so mnou koniec. Ak tu spravu to zajtra nenajdem, v resp. neprecitam, bude velmi zle, poradte mi co mam robit. Blokli to heckeri, facebookaci, niekto cudzi? Alebo co...Uz sa mi to raz stalo, ked mi niekto zablokoval fb, lebo sa dotieral na moj fb a nevedel heslo, tak to tolkokrat zle spravil, ze mu (tomu dotycneho, poznam ho, uz som "odhalila som ho" som ho odhalila) , , , , , , , zablokovalo. Ale to sa rychlo napravilo. Poradte mi prosim, ja neviem co mam robit a vsetko zlyhava. Cela tato technika je na hovno, neviem na co to vobec vymysleli, ked robia k*k*tiny... Dakujem Vam za kazdu odpoved.

milli11

No uz sa mi stalo, ze som zabudla heslo. Tak som spekulovala, az som ho prespekulovala. Vedela som, co obsahuje, ale zabudla som vhodnu kombinaciu. Ale to bol len alternativny mail, tak som si spravila novy. Na normalny mail si heslo pamatam.

Toto som nasla na nete:

Vsetci operatori su v pripade potreby povinni na vlastne naklady umoznit odpocuvanie-nahravanie komunikacie svojich zakaznikov a poskytnut tieto nahravky policii.
Kriminalka a informacna sluzba ma mobilne zariadenia, ktorymi vie lokalne odpocuvat vsetky telefonne hovory a smsky v pasme GSM. 3G mobilne odpocuvat zatial nejde, preto pouzivaju silnu rusicku 3G aby sa pristroje preply do GSM kde to uz ide.
Na poziadanie si vedia zaobstarat od vsetkych emailovch providerov vasu emailovu komunikaciu. Ci uz je to gmail, post, hotmail, azet, je to jedno.
Skype uz davno pouzivali na lov diletantskych vagabundov. Takisto ICQ a ostatne IM. Dnes je v kurze Viber a Whatsupp. To iste. Uvedomte si, ze su to vsetko systemove veci v tom zmysle, ze za kazdym takymto projektom a produktom stoji nejaka firma alebo clovek. A nad tymito ma system neobmedzenu moc.

lost

jj to aj gmail chce, cislo, ze ak stratim heslo. ale da sa to ignorovat, ZATIAL..
tak nech idu niekam :)
zmenim providera emailu, ak budu chciet cislo a nedovolia sa mi prihlasit..
konieckoncov viem si spravit emailovu stranku (nie schranku) aj sam :D
tak nech idu niekam este raz..
neznasam ked niekomu stupne slava do hlavy - right, Google?

milli11

Nonoleta, presne nic im nedavaj, ziadne udaje, zoadne cislo kreditnej karty, mozu to byt hackeri. A o par dni zistis, ze mas 0 na bankovom ucte. Odomna (hoci tam zajdem raz za pol roka, na co sa kamosky hnevaju :DDD ) si vecne fb odo mna pyta moje sukromne tel. cislo, ze vraj, keby sa nieco stalo. Uspesne tu ich poziadavku ignorujem.

lost

Cislo mojej kreditnej karty ?

ehm :)

SERIOZNE, toto myslis vazne tuto otazku?

myslim si, ze toto ani nie je vtipne, a malokto by vymyslel takto sofistikovany vtip :D tj. tento prispevok asi myslis vazne, ze ?

dufam ze nemas vek na kreditnu kartu ;)

mala si jednoduche heslo?
nie si obet "phishingu" ?
(tj. prihlasovala si sa na falosnej facebook stranke a zadala tam udaje spravne a tym padom zistili tvoje heslo)

a nemozes sa dostat do uctu? nemozes obnovit heslo?

nikdy, nikto, nikde, nebude, vyzadovat, cislo, kreditnej, karty.

posles a vykradnu ti ucet, pekny SCAM (tj v preklade podvod)

z akeho emailu ti toto prislo? alebo ako ti tuto informaciu "facebook" zdelil ?

nonoleta

Vcera mi zablokovali fb, ze vraj som odoslala nejaky spam, coho vsak nie som si vedoma, ale snad nechtiac, neviem, a na odblokovanie to ziada, moju adrsu, cislo mojej kreditnej karty, ze vraj, aby zistili ci nie som robot. Naviac, tito neidentifikovatelni, co ma blokli, chcu este vediet do kedy ma moja bankomatka platnost. Neviem, co robit, nemozem sa dostat ani na registraciu, aby som sa prihlasila pod inym menom. Moze mi niekto poradit.