Sme obaja rozdielny

Príspevok v téme: Sme obaja rozdielny
Certica112

Poprosím o radu. Začal sa mi nový vzťah,ktorý vzníkol cez internet. Veľmi sa mi zapáčila jeho povaha. Ale v skutočnosti je úplne iný ako ja, skôr výzorovo. Má tetovania, piercingy, bradu. A ja skôr som taký slušný kancelársky typ. On sa teraz bojí, že kvôli týmto rozdielom budem smutná a nevyjde nám to...že sa budem za neho hambiť pred kamarátmi, rodinou a tak. Neviem čo mám robiť. Inak si povahovo až príliš rozumieme a to nás aj priťahuje k sebe...ďakujem za všetky názory.

jahodka123

Aj ja som si tým prešla, ale z toho si nerob hlavu. Vďaka mojmu priatelovi som zistila, akých povrchných a neprajných "kamarátov" som mala a zredukovala som ich počet. Zákerné svine vo svojej blízkosti nepotrebujem. Neboj, ak mu dá tvoja rodia šancu, určite si ho oblubia. Len im vysvetli, aby ho neodsudzovali. Nenech si to pokaziť a choď za hlasom svojho srdca. Držím palce !

Certica112

jahodka123: on je presne ako píšeš:), a preto ho strašne "žeriem". Žiadna pretvárka, len úprimne. A teraz ma napadá jedna reklama, že keď ho/ju miluješ, nie je čo riešiť...
Pri ňom som šťastná a ešte aj dbá o to, aby to tak bolo.
Len tie predsudky ľudí bude trochu ťažšie prehrýzť. Hlavne zo strany rodiny... no musia ho spoznať aj bližšie, potom určite zmenia názor.

jahodka123

Certica112 - treba jej vysvetliť, aký je úžasný a to, že nevyzerá ako naleštený vydepilovaný "model" z časopisu, nie je vôbec zlé ! Drž sa ho. Neboj, mamča si zvykne, aj moja si zvykla. Aj na mna,aj na priatela :D

jahodka123

sorry, nemalo to tu byť dva krát, ale táto "super" stránka mi permanentne vypadáva, nech som na/v akomkolvek nete, PC, prehliadači atď...

Certica112 - a v tých citoch s tebou súhlasím. Takýto ludia sú väčšinou citlivejší a chápavejší, pretože necivia celý den do TV/časopisov, aby videli, čo je teraz "trendy", aby boli IN, mali najnovší typ mobilu, tabletu, oblečenia a ja viem akých sračiek, nepočúvajú "tuc tuc" hovadiny a neriadia sa "celebritami" a nenechávajú sa oblbovať demagogickými hovadinami z TV... Uznávajú uplne iné hodnoty. Viem to, lebo som tiež taká. Vyser sa na to, čo si myslia ostatní. Ide ti o tvoje šťastie a lásku alebo o názor iných????????

Certica112

Ďakujem za odpovede. No ja sa bojím, že čo povie na to okolie. Bude to asi ťažké, ale láka ma to. Myslím na neho v kuse. Je to fakt super muž :)A tak sladko mi vie hovoriť, že len kukám...takto s úctou sa ku mne ešte nesprával žiaden muž. Ale si predstavte takú moju mamu...veď tá by asi odpadla :D

jahodka123

NIKDY sa nehanbi za niekoho, koho miluješ ! To, že je iný neznamená, že je zlý ! Neškatulkuj ! Aj ja mám tetovania a v tvári tri piercingy a robím tiež v kancelárii ! To, že je niekto iný, má svoj vkus, štýl obliekania a počúva iný druh hudby neznamená, že ten človek musí byť zlý ! Slováci sú v tomto ešte stále strašne zaostalí. Každá stará babka ti povie, že kto má tetovanie je basista a kto ma pierc, tak je feťák. Ak máš rozumných kamarátov, tak sa ti smiať nebudú, pretože nie ja na čom ! Počúvaj svoje srdce ! Po nete koloval jeden čas jeden úžasný obrázok presne na túto tému, ale neviem ho nájsť :( Boli na ňom "dvaja" muži. Potetovaný v rockovom oblečení a vedla doktor v bielom plášti. Pravda ale bola taká, že to bol ten istý človek, len tie tetovania neboli cez plášť vidieť a nápis znel: Neodsudzuj, nikdy nevieš, kto ti môže zachrániť život. Takže asi tolko z mojej strany...

jahodka123

NIKDY sa nehanbi za niekoho, koho miluješ ! To, že je iný neznamená, že je zlý ! Neškatulkuj ! Aj ja mám tetovania a v tvári tri piercingy a robím tiež v kancelárii ! To, že je niekto iný, má svoj vkus, štýl obliekania a počúva iný druh hudby neznamená, že ten človek musí byť zlý ! Slováci sú v tomto ešte stále strašne zaostalí. Každá stará babka ti povie, že kto má tetovanie je basista a kto ma pierc, tak je feťák. Ak máš rozumných kamarátov, tak sa ti smiať nebudú, pretože nie ja na čom ! Počúvaj svoje srdce ! Po nete koloval jeden čas jeden úžasný obrázok presne na túto tému, ale neviem ho nájsť :( Boli na ňom "dvaja" muži. Potetovaný v rockovom oblečení a vedla doktor v bielom plášti. Pravda ale bola taká, že to bol ten istý človek, len tie tetovania neboli cez plášť vidieť a nápis znel: Neodsudzuj, nikdy nevieš, kto ti môže zachrániť život. Takže asi tolko z mojej strany...

winki

Môže, ale podľa mňa jej to vadí (má predsudky), len si to nechce priznať. Inak by ani nepomyslela založiť túto tému.

Certica: prestaň riešiť okolie, nech si hovoria čo chcú, je to tvoj život, ak si myslíš, že by to malo šancu tak to spolu vyskúšajte. Keď to nevyjde tak aspoň budeš o skúsenosť bohatšia. Ale pokiaľ nevieš prekusnúť poznámky okolia a budeš sa zožierať a báť sa ho predstaviť kamarátom, rodičom, tak to radšej nehaj plávať.

Blondula

presne aj ja som to v tom duchu napisala,lebo mne by to liezlo na nervy,keby sa ma stale pytali na take debiliny :DDD ale urcite by som sa s nim nerozisla len preto,lebo by niekomu bol vyslovne nesympaticky... ale ked si ich predstavim pri sebe,moze to byt zaujimave :P

nefinka

ja si nemyslím, že sa bojíš, že by vám to nevyšlo, skôr ti podľa mňa jeho vizáž vadí alebo resp. máš obavy z reakcií okolia.