Zanik firmy,vyvlastnenie-mam narok na odstupne?

lost

To nic nemeni na fakte, ze ak niekto vojde do kasina, stavi zivot svojho dietata na cislo 11 a ak to nevyjde, tak hovori "ako som to mal vediet?" "nemohol som to vediet!"

je mi ta luto a luto ludi, co nepoznaju pojem due diligence.

lost

wewena

na mojom nazore trvam, Fica voli bud cigan co dostane 5 eur, alebo uz nizsie jasne definovany jedinec, bez ohladu na to, kolko ma titulov pred, za, medzi a v mene.

wewena

lost, sice som ho nikdy v zivote nevolila, ale su ludia, ktori nie su ani totalni idioti, ani obmedzeni, a predsa ho volili. Len maju iny nazor ako ty. Tak sa upokoj, daj si studeny obklad a mozno sa budes citit lepsie. Zaujimalo, akym bohatym zivotom ty zijes, ked cele dni sedis na tomto fore a je to asi jedine miesto, kde ti ludia venuju pozornost. Az dospejes, tak pochopis, aky si bezvyznamny a smiesny.

milli11

laurina.

Preco tu nadavas ludom, ze volili Fica? Mnohi ho nevolili a ti, co ho volili, nemohli vediet, co vsetko spravi a schvali.

Mne skor pripadas ako dieta, ktoremu zobrali krasnu hracku. Predpokladam, ze si mala celkom dobre miesto, krasny plat. Urcite si nezarabala len 400 eur/mesiac.

Vravis, ze asi prides o pracu. Vies, co sa deje okolo? Je kriza. Plno ludi prichadza o pracu a je ich stale viac. Aj ludia, co zarabaju len okolo 300-400 eur/mesiac. Mnohi ziju len z ruky do huby, ani si nemaju z coho sporit. V mnohych firmach rusia a spajaju pozicie. To, co predtym robili 5 ludia, teraz robia 2 ludia. Zvysok prepustia.

Predpoladam, ze ty si zarabala urcite viac a ak rozmyslas, nieco si si z tych penazi aj sporila.

Mozno si najdes iny druh prace. Mozno aj niekde v tovarni pri linke. Alebo je to pre teba podradna praca?

Pises, akoby si bola jedina, kto straca pracu. Keby tu mali napisat vsetci, co ju v poslednom case stratili alebo stracaju, asi by skolabovalo toto forum.

wewena

Laurina, kupi Doveru? A Union snad nie? Ja nie som naivna. Ja som spokojna so vseobecnou. So sukromnou som spokojna nebola ani ja, ani moji lekari. To je vsetko. A ty, ked si taka sikovna, si urcite najdes fleka aj inde...

Laurina22

Wevena.Ja koli takym,ako si ty,co drukuju sudruhovi Ficovi,stratim pracu.Takze ano.Spravne.Vysilujem.Myslim si,ze je to normalny jav a psychoterapia nie je potrebna:-)

A prestanes prispievat na dovolenky?A co si myslis ze urobi Fico teraz ked Doveru kupi?Komu da niekolko milionov?Pente

Boze ludia vy ste naivni