Môj partner so mnou nespí

Príspevok v téme: Môj partner so mnou nespí
nugeta

Milé dámy, hľadám niekoho, kto tým prešiel a možno mi poradí. Mám vzťah, žijeme spolu 8 a 1/2 roka. Posledných 2 a 1/2 roka sa ma môj partner ani nedotkol, žiadna pusa, žiadne objatie, žiadny sex. Spíme spoločne v spálni, na manželskej posteli. Rozumieme si, veľa sa rozprávame a mimo práce trávime všetok voľný čas spoločne. Keď sa s ním o tom chcem rozprávať odpovie, že som hašterivá, na všetko ho upozorňujem, všetko robí zle atď atď. Nie som žiadna zúrivá jedovatá bosorka, ale po 2a a 1/2 roku bez sexu mi stačí, keď sa na neho pozriem a som nervózna. A odnesie si to nie len on - ale aj moja dcéra. Neviem ako ďalej. Dnes odišla dcéra spať ku kamarátke, tak som odišla aj ja. Prespím v práci. Som z toho strašne smutná. Už soj zjedla polovicu kelímku 340 gramovej NUGETTY. Baby, prosím, poraďte mi. Ďakujem.

Sidoora

Moja zlatá,má inu a ver mi,tutle to,schováva..raz sa to prevalí a Ty budeš tá blbá a budeš si trieskať hlavu o stôl,že si neverila. Daj si povedať!!!!

dodoko

Ahoj, napisem ti svoj pribeh. Fungovali sme ako par, chodili sme spolu na akcie s priatelmi, nikto by nepovedal, ze mame nejaky problem. Ale mali sme. Presne to iste, ako aj ty. Dokonca mi pred par rokmi povedala aj dovody (z mojho pohladu uplne nezmyselne), preco to tak je. A prisahal by som, ze ma nepodvadza. Ziadne telefonaty, SMSky, neskore prichody...
A teraz sa to prevalilo, ze ma uz roky podvadzala. Myslim si ze je to u teba uplne rovnake. Nenic si zivot a rozved sa, aby si mala sancu aj ty na trochu stastia.

caira

Jedna z možností je ,že sa pred tým 2,5rokom dal na pokánie,stal sa členom náboženského spoločenstva(stačí aj virtuálne,cez net)a nechce hrešiť nemanželským sexom.Teba považuje iba za spolubývajúcu,ktorá mu poskytuje strechu nad hlavou,včetne all inclusive servisu.Pokiaľ máte na spôsob spolužitia rôzne názory a požiadavky,mala si už dávno urobiť rázne kroky..zrejme Ti chýba rozhodnosť a bojíš sa čo potom ak...

Magy

nugeta - z toho co si pisala, som sa snazil predstavit si teba a vasu domacnost. Ale az tym poslednym prispevkom si mi dodala dost informacii, ktore mi chybala.
A ta predstava ma teda nenadchla.
Prave ta snaha o perfektnost, cistotu a mozno az strohost, ten "tip-top" sposob riesenia vsetkeho v domacnosti, vratane seba samej, je antisexualny. Stereotyp, jednotvarnost, ziadna zmena po dlhe roky. Co z toho, ze si stale dokonale upravena, cistotna, navonana, ked si vlastne nezmenena a vsetko okolo teba (z jeho pohladu) po cele tie dlhe roky?? Muzi potrebuju zmenu!! A to podstatne viac ako zeny.
Netvrdim, aby si zacala byt prasiatko, smrdiet ani ziaden podobny extrem. Ale asi by bolo zaujimave skusit experiment, ked manzel pride domov, a zisti, ze nieco je uplne inak. Rozostavenie nabytku? Farba stien spalne a dekoracia? Vône, ktore pouzivas? A co takto nepouzivat ziadne a nech byt "smrdi" svojou prirodzenou vonou, nez ju stale prebijat nejakymi esenciami, vonami a pod.
Tvoj uces a vyzor? Dizajn vasej obyvacky zmeneny z decentnej na nejaku blaznivejsiu, od farieb az po sedaciu supravu? Napadov a moznosti je milion, staci sa nebat.
Samozrejme to nesmies prehanat a spravit tych zmien naraz privela, to by sa zlakol, ze co sa deje. Ale mat vsetko cistucke, zarovnane ako podla pravitka vo vitrinke a tip-top... Hmmm. Chyba mi v tom "zivot", dynamika. To by aj mna ubijalo.

nugeta

no super - zasa nové príspevky. teším sa, že reagujete. neviem čo ešte napísať, aby to bolo zrozumiteľné. vyzerám dobre, som prehnane čistotná - takže príspevok s komentom, že "mu asi smrdím" tak to určite nie. máme krásnu smotanovú spálňu s 3 obrazmi žien - úžasnými do spálne. ja som ani nepribrala, an neošpatnela, ani sa menej neumývam. vždy som sa o seba starala - asi oveľa viac ako štandartne ostatné ženy. každé 4 týždne chodím na masáž, depiláciu, kozmetiku, manikúru, pedikúru, kaderníčke každý týždeň, niekedy aj 2 x do týždňa. mám permanentný make-up čo znamená, že som upravená aj keď som vo vani, ok? pred časom som si dala robiť korekciu viečok - a teda tá tvár pôsobí maximálne sviežo. neviem, čo viac dodať. skutočne o seba dbám. asi až príliš. ako aj o domácnosť - u nás je vždy všetko tip-top. nakúpené, upratané, oprané. skrátka perfektné. nie som šmudla, ani lenivec - práve naopak, som ako motorová myš - nezastavím sa ani na sekundu. to obdobie keď som sa zamýšľala nad sebou, kde asi robím chybu je našťastie za mnou. už to nikdy neurobím - že budem obviňovať seba!!!! vo mne chyba nie je - je to v ňom a žiaľ, chlapi o problémoch hovoriť skrátka nevedia. my baby možno vykvákame aj to čo by sme nemali, ale pomáha nám to veci riešiť. pre môjho partnera je riešením hrať mŕtveho chrobáka. myslím si - že to rieši virtuálne - na nejakom pokeci, alebo čo. lebo neverím, že pracuje do štvrtej rána. asi pracuje a keď sa uistí, že spím - tak sa prihlási. neviem, ale myslím si to. takže tak. uvidíme. snažím sa ho nahovoriť, aby išiel k dajakému psychológovi a uvidíme. niečo sa s ním deje a ja viem, že mne to nepovie. uvidíme, čo prinesie čas. pred pár dňami sme boli s jeho rodinou na večeri a verím, že je to genetika. celá rodina sú ako z kamenného mesta. oni sú všetcia bez štipky emócií. totálne kamene. takže tak. mám ho rada a riešiť to rozchodom - to je to najjednoduchšie. chcela by som vrátiť čas. :o(