Dovera

Príspevok v téme: Dovera
emma18

Cawte,
chcem sa len spytat ako zacat znova verit cloveku, ktory ma neskutocne sklamal. Viem ze uz to nikdy nebude take ako predtym, ale je to clovek ktoreho mam stale rada. Ako nebyt na neho chladna? Aj ked je uz zasa vsetko OK tak si zmyslim na to co spravil a moje spravanie sa otoci o 180 stupnov. Niekedy sa neviem vobec kontrolovat a pripadam si ze mi uz fakt sibe a jemu asi tiez tak pripadam :(((((

winki

Emma prepáč tak ale byť na jeho mieste tak ti to poviem proste chod k tomu doktorovi. Alebo ja neviem čo ale pre zdravotne problémy najst si milenku je podla mna dosť hnusné od neho.

emma18

jednoducho viem ze to nebola len jeho chyba, lebo vzdy su na vine obaja. a aj tento krat to tak bolo. Viem ze to nemal spravit ale ja som mu na to dala dovod :((

emma18

winki: ked budem tehotna? neviem...to je trosku iny pripad. On by bol najstastnejsi kebyze mame dieta. Nic ine si nezela.
Ale vlastne keby sa toto nestalo tak mozno by som ten moj zdravotny problem ani neriesila a doteraz by to bolo take ako predtym. Tehotna nebudem naveky, ale ked videl ze k doktorovi som sa nejako nehrnula tak...

emma18

winki: ano rozpravali, podviedol ma preto lebo som bola hlupa, mala som nejake zdravotne problemy (nic vazne) ale kaslala som na to, neriesila som to, tym padom sme nemohli casto mat sex lebo ma to jednoducho bolelo. trvalo to dost dlho, aj pol roka a asi aj viac. a ako kazdy chlap aj on potreboval mat sex castejsie. a kedze ja som nemohla (nechcela) tak to riesil takto...

zewa

Ked s nim chces zostat, musis to sklamanie spracovat a odlozit a nikdy to uz proti nemu v ziadnej hadke nepouzit. Vyzera to narocne. A aj to je. Ja by som vam odporucila parovu terapiu. Tam si to mozete raz a navzdy prebrat, rozobrat, poskladat a odlozit. A zit dalej.

emma18

Chcem snim byt lebo ho lubim, lebo stavame dom, lebo som ani v najhorsom sne neratala s tym ze sa nieco taketo stane. A aj preto lebo viem ze lubi aj on mna. Viem ze ho to velmi mrzi co spravil. Aj ked viem ze ho to nijako neospravedlnuje. Neviem, asi to chce len vela a vela casu. Mozno o par rokov sa na to budem pozerat inak. Ide mi len o to aby som mu mohla znovu zacat verit...viem ze to neude jednoduche...

winki

Len ty sama vieš, čo bolo medzi vami. Prečo to urobil? prečo mal niečo s nejakou inou? Prečo ju opustil a vrátil sa k tebe? Prečo mu chceš dať druhú šancu? Toto všetko si musíš zodpovedať len ty a rozhodnúť sa sama. Či si schopná neobzerať sa a zabudnúť.