Vycitam si to

lalinaku

mozno to neviem , vprvoti sa tak nejavi ale ma v sebe konstrutivnu metodu ako vyriesit problem a ja som bezbranna ..

onequestion

to je daky manipulator a tak trochu podivin :/ a co sa bojis, si mlada baba, najdes si milionpat inych chlapov

lalinaku

:) je tazke odist ked mate radi, mozno sa bojim odist lebo :
1.sa bojim samoty
2. lebo si myslim ze o mna ziaden chlap neprejavi zaujem
3.lebo sa bojim ze nenajdem niekoho kto mi bude rozumiet minimalne tak ako on, ci uz po fyzickej stranke alebo po psychickej.
a je vela dalsich dovod... vlastne racionalne si uvedomujem ze fakt nemam co pri nom robit,lebo nemam podporu ci uz v skole a sklamali ma jeho keci ze mi pomoze s nemcinou a "prd" z toho,ublizilo mi nebol pri mne ani ked mi zistili gynekol.problem a vlastne nebol pri mne ked som sa z toho dostala.
Medzi kamosov ho nemozem zobrat lebo on je intelektual- a samozrejme taky ludia su zvlastny ved priklad Beethoven a sama si myslim ze moji "kamosi" mu rozumiet nebudu . Cize akakolvek chata s nim pada , raz som bola na cahte ,ostatni mali partnerov len ja nie, velmu cudny osamely vikend to bol :/ on bol v praci ... cize ja sa citim vzdy ako ta druha ci tretia, pred rodinou, pracou , kamosmi.... to je jeho svet, a ja som ten druhy svet.
S byvalkami je na fb a s jednou je v kontakte, vzdy po milovani mi zacal o nich hovorit. Ja som tolerantna ,chapala som ze sa chce vykecat ale toto uz bolo moc, stale po tom hovoril ake boli perferken co vsetko jedna dokazala ze bola velmi krativna osoba atd. trvalo to pol rok. Vyhodil ma pred moj panelak a zbohom. Vtedy prisiel smutok, plac, depresia, namslenia si svojej neschoponosti, zlyhanie zo straty panenstva... este nikdy som s nim nebola celu noc sama niekde a doteraz mi to nevie splnit, vraj pre dobro nas ooboch ? ake dobro? Preco neakceptuje moje potreby ? Chcela som sa rozparvat vtedy,. o tom ... je to premlcane, a teraz ked sa k tomu vratime revem a zurim pri nom ako decko ! Otvaraju sa mi rany ...on nie je zly ,len je citovo chladnejsi -v mladosti mu dost ublizovali druhí ale teraz sa snazí i ked sem tam mam co robit s jeho naturou. Viem si ho predstavit ze je otcom mojich deti... ale neviem ci bude zodpovedny, ako sa ku mne chova ? 2krat som sa s nim rozisla ale on ma presvedcil o neefektivnosti mojich argumentov.
Placem , vela placem , ano povedala som si ze milovat sa budem s mojich mužom ! A NENAVIDIM TUTO PREEROTIZOVANU DOBU !

one question

mne to pride z tvojich prispevkov, ze ty lubis jeho, ale on teba skor nie, preto necitis take to citove uspokojenie...hm, no co ti povedat, aj ked spolu mozno nezostarnete, aspon si sa "dala" aj ked nie manzelovi tak dakomu, koho si vtedy lubila, to je tiez docela fajn, niekto to prvykrat ma len tak zo zvedavosti, niekto z nudy, niekto proti svojej voli, niekto pre peniaze. skus v tom daco dobre vidiet ale ak ta to ma rozbijat, radsej bud sama a najdi si neskor takeho s kym si aj tu buducnost vies predstavit

bella12

lalinaku, z toho čo si napísala vyplýva len jedno: sklamal Ťa a v tom vzťahu nie si šťastná. Najprv som si myslela, že si s priateľom šťastná a mrzí Ťa, že on nebol Tvoj prvý. Keď je to však takto, prečo zostávaš s mužom, ktorý Ťa zraňuje. Nie si s ním šťastná, včera keď som si čítala Tvoj príspevok z 22.34 vycítila som, že si bola rozrušená. Evidentne sa kvôli vzťahu trápiš. Navyše, ak Ťa mrzí strata panenstva práve s týmto priateľom, s ktorým nie si spokojná, tak to, že s ním aj naďalej spávaš musí v Tebe vyvolávať ďalší nepokoj duše.

Ako som už písala, skúste to bez milovania. Ak sa spamätá a zabojuje, uvidíš či sa na Tvojej psychike niečo nezmení. K Tvojej pôvodnej otázke:

1. čas nedokážeš vrátiť, čo sa stalo, stalo sa. Ak si to veľmi vyčítaš, skús sa zamyslieť, prečo sa to stalo - to nám často pomôže vyrovnať sa s tým, čo sa stalo. Určite si nevedela, že sa budeš kvôli tomu tak trápiť, možno na Teba naliehal, možno si bola ovplyvnená dnešnou dobou, pre ktorú je to normálne.

2. odpusť si to a začni odznova. Začni počúvať hlas svojho srdca a nerob nič proti tomu, čo cítiš. Panenstvo už svojmu mužovi - manželovi neponúkneš, ale môžeš mu ponúknuť seba - novú lalinaku. Povedz si, že odteraz Ťa už hocikto nemôže mať len tak ľahko. A čo tak ísť ešte ďalej: čo tak si povedať, že najbližšie sa budeš milovať už len so svojím manželom? S tým, ktorého teraz ešte nepoznáš a kvôli ktorému máš tie výčitky.

Napadla mi ešte jedna vec: skús si predstaviť, že si šťastná, máš milovaného muža a peknú rodinku. Koho tvár vidíš v tej predstave? Je to tvár Tvojho terajšieho priateľa? Ak ho nechceš, prečo predlžuješ to trápenie?

hviezda01

ty citas ci pises?...v prvom prispevku si pisala,ze spolu spavate,a v predchadzajucom,ze sa na teba po prvom sexe vykaslal...

lalinaku

je to ten isty chlap a vlastne dovod depresii je ten ze sa akoby na mna vykaslal po prvom styku , hovori ze sa zlakol,..a su tu aj ine dovody , nedostat dovery pri jednom gynekologickom och.
Nema cas lebo robí alebo uprednostní kamosa lebo on ma vtedy cas a ja som vzdy druhorada ... vela zranení typu ano pokusim sa , ale ziaden vysledok, slova urobim co bude v mojicch moznostiach nenavidim lebo nic neurobí

protiprudu

Podľa mňa nie si zrelá na sex. Dala si mu lebo to chcel on, nie lebo si to chcela ty. A preto sa cítiš mizerne. Si dospelá, ak niečo robiť nechceš, tak to nerob. Vsetko ostatné o čom hovoríš su len nezmyselné omáčky.

free

cele to tvoje vyjadrenie je nejake chaoticke urcite mas 20 rokov skvor by som povedal ze to pise nejake 10 rocne decko