ADHD - porucha sústredenosti - hyperaktivita

julys

aj ja:)
mohli by sme si vymienat v priebehu roka skusenosti...dost by mi to pomohlo, nepoznam nikoho v okoli s podobnym problemom

kukucko

Na druhej strane, opakovat rocnik moze stale. Ked budes mat pocit, ze vyrazne zaostava za spoluziakmi, po dohode so skolou moze opakovat aj bez zlych znamok.
Ale to, ze spoluziaci budu na tom lepsie a naozaj bude dostatocne inteligentny dava moznost, ze mu to prostredie vytvori motivaciu ich dobehnut a ukazat sa, co bude rozhodne pozitivny krok.

julys

hej viem ze je to luxus, a som za to vdacna...som zvedava ako zvladnem prvy rocnik, ale vdaka tej pripravke mam ovela mensie obavy. uz je aj starsi a rozumnejsi.

inulienka36

v máji mal 6 a od septembra nastúpil do školy, je svätá pravda, že mal mať odklad, ale bolo to na zváženie, ja som ho chcela nechať ešte rok sa "vyhrať" v škôlke, ale muž bol proti, viacerí boli proti, vraj by sa nudil atď..., no uvidíme ako a čo bude ďalej, venovať sa mu venujem max. vlastne celý školský rok sme "makali" na všetkom spolu, psych. povedala, je nadpriemerne inteligentný, ale je aj veľmi svojský, tvrdohlavý