Chcem dostať ružu..

Príspevok v téme: Chcem dostať ružu..
ruženka

Dostávate od svojich partnerov kvety? JA som s priateľom už 2 roky a pol... A všetky moje kamošky dostanú hocikedy, ani nemusia mať sviatok... Ja som nedostala ešte nikdy.
Nie som žiadna pubertiačka.. Mám už 22 rokov.. ale chýba mi to.. Nestojím mu za jednu ružu?? Povedala som mu, že by som ju chcela, a on na to: Načo, veď aj tak zvädne. :(
Vaše rady?

doubledog

no asi by som mal kupit svojej zene ruzu :)
len ked mne je to vzdy luto, su celkom drahe a hned to zvadne, taky nic moc darcek je to podla mna.
a strasne zle sa nosi, to mi vadi asi najviac

jablko11

z tvojho posledného príspevku sa mi zdá, že je tých problémov u vás oveľa viac než len ruža. zrazu koľko negativity v tebe. porieš tie väčšie problémy a hneď bude lepšie

Blondula

asi si k nemu az prilis dobra.robis,co mu vidis na ociach... ale nenapisala si,ze co ti dava na nejaky sviatok ?? hm ?? ...meniny,narodeniny...vianoce ??

ruženka

To nie sú maličkosti.. Cítim sa menejhodnotná, akoby som mu za to ani nestála. Už tú ružu ani nechcem od neho. Mal by to urobiť sám od seba - nie preto, že mu to ja poviem. Môžem si ju takto kúpiť aj sama. To akoby som mu povedala, kúp mi 10 rožkov.
Bývalej ruže kupoval, a to bola vyslovene k*rva a škrata . Nenávidím sa, a rozmýšľam, v čom som horšia od nej, prečo si ich aj ja nezaslúžim...

fruttia

podla mna tiez neries.. ak vo vasom vztahu chyba len ruzicka, tak to nieje ziadny problem :) chlapi totiz nevedia pochopit preco mame radi nejaky rezany kvietok ktory len tak zvadne nasledne vo vaze..
mozes skusit mu povedat este niekolko krat tak podvedome ze ako by si sa potesila,a mozno sa raz prekona :) inak co ti dava ako darcek ked kvietok nikdy?

ruženka

Ja by som mu dala aj modré z neba. Keď idem k nemu, nikdy nejdem s prázdnymi rukami. Vždy mám aspoň koláčik čo upečiem.

jablko11

A čo tak oceniť partnera za jeho dobré vlastnosti a nie smútiť kvôli tomu, že ti nedal ružu?
Inak - to myslíš vážne túto tému?