Obrovský problém so zubami ....

Príspevok v téme: Obrovský problém so zubami ....
Henry158

Dobrý deň,
Mám obrovský problém so zubami, mám ich blízko pri sebe (sú husté).... Ráno aj večer si ich čistím nasledovne: Zubnou kefkou a s pastou Elmex cca 3-5 min. potom zoberiem zubnú niť a vyšparujem si špinu medzi zubami, ktorá nezmizne iba po bežnom umytí. Potom použijem ústnu vodu a poriadne si s ňou povyplachujem ústa a raz za týždeň použijem gél na zuby, ktorý zabraňuje vzniku zub. kazu, no aj tak sa mi kazia zuby... Dokonca nejem ani čokoládu a tak ... Zubár mi povedal, že to je genetikou, ale nedá sa proti tomu niečo ešte urobiť.. Prosím poraďte mi alebo poprípade mi povedzte, čo robím zle. vopred ďakujem za pomoc...

eva321

Aj ja si čistím poriadne zuby, niekedy aj prehnane, tiež nejedávam kadejaké sprostosti čo škodia zubom a aj tak ich mám stále pokazené, to je jednoducho zvýšená kazivosť zubov, s tým už asi nič nenarobím, aj moja mama už skoro prišla o zuby, bude mať umelé, jednoducho genetika...

odpovedam

Zubnu nit pouzivaj pred umyvanim zubov, aby sa dostala zubna pasta aj do medzizubnych priestorov. Mozne je, ze maz zlu techniku umyvania zubov. Navstit debntalneho hygienika, pripadne zmen zubara ;-)