Máte adoptované dieťa?

macko 4

ako a kde, všetko má svoj čas, aj príchod dieťaťa trvá nejaký čas, pravda kým si žiadatelia prejdú všetkým čo treba nie je to chvílka

šulka

Stať sa matkou, neznamená len porodiť, takže prečo nie, ak sú také možnosti, je veľa detičiek, ktoré potrebujú lásku, domov a pocit bezpečia

sewie

jednym z mojich snov je adoptovat si dieta(za par rokov:)) fyzicky som ok-o to nejde ale viem ze je vela "nechcenych" deti a chcela by som aspon jednemu takto pomoct

macko 4

Velmi ma to teší, s manželom tiež máme synčeka má 7,5 krásny, a hlavne zdravý chlapček. Ľúbime ho z celého srdiečka aj celá rodina. To je náš anielik, robí nám radosť. Máme ho od malilinka mal 6 mes. Som rada, že je tu aj taká možnosť stať sa maminkou a tatinom. Všetkým držím palce. Ďakujem

j19

V širšej rodine máme adoptovaného,dnes je to už úspešný mladý muž,ženatý,s dvomi krásnymi deťmi,vedomí si ,že jeho rodičia sú tí,ktorí ho vychovali,zvlášť,keď sa dopátral,kto boli jeho biologický rodičia.Keď mal 18,tak mu to jeho adoptívny rodičia povedali,aj pomohli nájsť jeho biolog.rodinu.Dnes už z jeho pôvodnej rodiny nikto nežije.Ale každý máme iný životný príbeh...ak túžite po dieťati a nemôžte mať vlastné,samozrejme že to je riešenie,ak to chcete obidvaja.