Moja dcérka a jej prehnaná starostlivosť o všetko

Príspevok v téme: Moja dcérka a jej prehnaná starostlivosť o všetko
Katuška.....

Dobrý deň prajem.

Moja dcérka, má veľmi, no nie že čudné ale nasledovné správanie...
...takže po prvé sa mi zdá, že až prehnano zdravo je, všetko si váži, a napríklad na raňajky zje cereálie s acidkom+jogurt a ovocie a je aj desiate a olovranty, to vždy väčšinou jogurt s vločkami, ovocie, zeleninu, ryby...na obed ryžu so zeleninou, potom na olovrant, no buď ovocie, jogurt a tak, a na večeru je už len zeleninové šalátiky a tak...neviem, žiadna sladkosť, nič....no, zvláštne...potom hygiena samozrejme, skoro každý deň sprcha, umývanie jasnačka 2x za deň, zuby a všetko tiež, vlasy-česanie a tak...ďalej sa mi nepozdáva to cvičenie. Hodinu tvrdého tréningu a tvrdej driny KAŽDÝ DEŇ !!! , potom ZVIERATKÁ!!! každú mačku, psa všetko si nechá, vylieči, a tak podobne...mali sme // stále máme / / najprv len jedného, ryšavého kocúrika, potom pred rokom k ná mprišla banda mačiatok, jasné, že sú u nás, teraz zase nové mačiatka, jasné že sú u nás, a total je to asi takto nejako približne: vnútri: škrečok, rybička+krmivá, vonku mačičky a kocúrkovia...raz sa nám stratil , a ona ho hľadala, až kým ho nenašla..všetci sme si mysleli, že je mŕtvy, ale ona ho našla...neviem, čo by sa stalo, keby ho nenašla, alebo keby že - nedaj bože zomrie..má 4 roky.. a nie je to lacná záležitosť, no ona radšej povie, že to a to si nekúpi v obchode, začne si šetriť a podobne, no teda, šetrí vážne dlho a tá suma teda stojí aj za to... :D každému pomáha, starým ľuďom s nákupmi, nie je to až bezchybné správanie?? nepríde nejaký skrat?? veď deti v puberte, by sa predsa mali aj hrať a podobne..žiadne nezdravé jedlo nedá do pusy, naozaj aj o tie zvieratá sa stará, zhána zvieratká pre toho, kto to chce, s chorými, -(- -(keď aj pouličnými zvieratami)- chodí k veterinárovi vtedy, keď to potrebujú, niektoré putuju po vyliečení do útulku a podobne... ja sa jej pýtam, že či to niekto nehľadá, a ona však, vytlačila som letáčiky a rozvešala, už je to 2 mesiace a nikto sa na to neozval,tak asi nemajú záujem..prosím, poraďte mi! je takéto správanie "normámlne"?? Lebo ona naozaj na PC je maximálne tak polhodinku denne, aj to len na mackysos.sk a neviem čo tam radí, mailuje , pomáha...samozrejme, že profil na fb má, ale nechodí tam casto..
telka?? také neexistuje ! keď tak, tak len večer hodinku, aj to sa obetuje len pre rodinu, ak je nejaký film rodinný, tak to spolu pozeráme, lebo ona hovorí, že sa dozvedela, že hodina pred telkou skracuje život o polhodinu, tak to zbytočne nekuká, niekedy pri tom ešte cvičí aj pravidelné večerné cvičenie - jogu, potom ráno..... potom číta!! ľahne si a prečíta za deň aj celú knihu, minimálne polhodinu denne číta... takže takto to nejako približne je...prosím , poraďte mi, je takéto správanie ,,normálne"?? Ďakujem Vám za každú užitočnú aj neužitočnú radu... :-);-)

sewie

niektori ludia asi nevedia normalne reagovat...no ti poviem, to s tymi zviertkami a podobne je super-mozes byt rada ze mas dobre dieta...na to jedlo by som davala trosku pozor -lebo to aj s tym cvicenim mi pripomina ortorexiu...inak je dost mozne ze sa jej spravanie zmeni-hldyaavne tie zaujmy...ja som tiez byvala velmi slusne dieta-nie az takto:)ale ucila som sa ako blazon, posluchala som vsetky prikazy zakazy atd...no a potom v 17tich :) bola som proste tinedzer-nejaky ten alkohol, ciga a pod...ale udrzala som si svoje moralne zasady a nic fatalne som nechcela vyviest:)...inak dufam ze ma nejake kamaratky...

Tigi37

12 ? ok dajte ju liečiť!! Vaša dcéra je riadna traapka... oo nezie zjadnu sladkosť a cvičí, oo koniec sveta by bol keby mala o 0,00000000000000000000000000001 vyšší cukor v krvy, och svet by sa zrutil keby zomrela o pol roka skor .. Až mi príde, že je moc trapna .. Ale to, že pomáha zvieratkám a ludom je pekné

Katuška.....

Má 12 rokov, a v podstate od malička jej chutila zelenina, mala rada zvieratká...
No neviem ako vy, milý, lienocka0154, ale mňa zase dostalo to, čo ste vy napísali. Vy máte také dieťa alebo čo? A aj tak by som ho mala rada...

lienocka0154

chodte sa liečit preboha, mať taku dceru som štastná, vy by ste boli stastna ked vam droguje pije a fajcí, a boli by ste rada kebyze ma 150 kg, frajera na kazdom prste, a kazdy den chipsy

no prehoha, toto ma fakt dostalo

Tigi37

kus prehnané .. ALE z mojej strany jej patrí obrovský obdiv !!!!!!!! PROSTE WOW .. BUDTE na ňu hrdá .. Koľko má rokov a od kedy to robí ?? . Chodí von aj s kamarátmi ? Má frajera ?