Som čudna ked mu nedám šancu?

Príspevok v téme: Som čudna ked mu nedám šancu?
tss

Mala som partnera s ktorým nám to nejako velmi neklapalo..vydržalo nam to 4 mesiace. Stále ma nejako obmedzoval, skoro nikam som nechodila, stále sa ku mne choval ako k svojmu majetku a podobne. Rozišli sme sa, ale uprosil ma na ďalšiu šancu, znovu sme sa dali dokopy toto trochu ustalo ale asi po 2 tyždnoch sa mu nepačila moja sukňa, ktorá bola nad kolena a zacal mi hovoriť že vyzerám jak k***a. Rozišla som sa s nim a zase ma prosi o dalšiu šancu. Dali by ste mu ju?

lorinnes

Toto je potom moja prezyvka len mi to prvy krat nejako blblo..
Dakujem za reakcie...v podstate hej nejsom v tom vztahu šťastna len nechcem posobit ako bez chrbtovej kosti že ho hned kopnem do riti ako povedal sexicek...
Ano toho maniactva sa obavam aj ja...

xx_yy

a keď ti hádže toto na oči , hmmm tak to už potom nie ... o chvilu to bude citové vydiernanie !
take som zazila ,a ten clovek ma este po 10 mesiacoch stále naháňa ,aby dostal ďalšiu šancu ! hrozné ... treba si davat bacha na takychto maniakov :D

xx_yy

ťažko povedať , ľudia sa moc nemenia, a hlavne nie keď ide o takéto veci .. skús sa o tom s ním otvorene porozprávať.
Miluješ ho? .. a len ty vieš, či máš na to síl ísť zas do takého vzťahu , kde budeš viac kontrolovaná atď .. a popremýšlaj nad tým,či AJ TY budeš šťastná v takomto vzťahu alebo LEN ON .