co s tym???

123456

ani ja som nebola nejaka tucna v puberte... tu ide skor o to, ze sa objem toho, co bolo pod kožou, zvacsil rychlejsie, ako sa koza stihla prisposobit... moj brat bral antidepresiva... a tie sposobili, ze zacal rychlo priberat, myslim zz sa mu aj viac zadrziavala voda v tele a to sposobilo ze aj on, ako chlap ma strie!!! aj moj ex mal na chrbte!! par strii

romi

Ja som ich mala už ako 13 ročné dievča na stehnách zvonka,pritom som bola vždy abnormálne chudé dievča.Stačilo pribrať pár gramov a mala som ich boli tenulinké ako vlas a keď sa to opálilo nebolo to toľko vidieť.Lenže počas tehotenstva sa mi potom urobili na bruchu,bokoch,pár na prsiach.Na bruchu boli veľmi hrubé a bolo ich veľa.Lekár povedal,že niekto má jednoducho na to nábeh,v obličkách sa vylučuje viac hormónu kortizolu a môžeš si to olejovať,mastiť akýmikoľvek špeciálnymi masťami stokrát denne,urobia sa aj talk. A aj tak bolo.Brucho mám totally zjazvené-až uvažujem o plastickej operácii,je to ale drahé a nemá to vraj až taký dokonalý efekt ,aký čakávam.Asi sa s tým budem musieť naučiť žiť.Vieš koľko mi trvalo,kým som si obliekla dvojdielne plavky?Nedá sa proti tomu robiť vôbec nič, je to vrodená predispozícia.

123456

somarina... po porode sa objavia na brusku aj na inych castiach tela... ale mozu sa objavit ovela skor... aj v 12-13 rokoch... odvtedy asi ich mam aj ja... vtedy mi pri dospievani troska rychlejsie narastla prdel... a koza bola malo elasticka na to, aby sa tomu dokazala prisposobit... a tym vzikaju tie "trhlinky" na kozi aj na tkanive pod nou... existuju nejake kremy, ktore vraj maju zlepsit stav... ale to treba nanasat este kym ich nie je moc vidiet... a mnohe zeny pisali, ze to vobec nepomohlo.... existuje aj osetrenie laserom, ktore ma ten stav zlepsit... hovorim ZLEPSIT... uplne sa to uz NEDA odstranit.... dolezita je prevencia... v tehotenstve si natierat brusko kremikmi na to urcenymi.... ja mam 25 a nikdy som proti striam nic nerobila, lebo viem, ze je to marny boj... chlapi vacsinou ani nevedia, co to strie su, pokial im to ty nepovies.. tak sa netrap :)

lea1

to vazne sa s tym nic neda robit??? hmmm ale z coho to moze byt? mam len 21 a tie vacsinou sa objavia po porode pokial viem...a ten mam este isto v nedohladne....

lea1

to mi vazne neviete poradit ze co asi nato???? skusala som uz aj nejake cviky a plavanie a nejake kremy ale nejako to vobec nepomaha....nevidno to akurat ked som oblecena alebo je tma :)) ale to zase nejde takto stale...:(