Všimla som si,že niektorí ľudia tu chodia pravidelne.Pýtam sa prečo tu chodíte?

Maoam

anjelik: ano, tu to tak moze casto vyzerat :D, v realnom zivote som ale velmi vyrovnany a mierny clovek :D, i ked niekedy mam tiez take fazy, ze radim uderne riesenia :DD

ale mam vela trpezlivosti a velmi velku vydrz, niekedy je to minus, lebo s ludmi, s ktorymi je 'tazko', to vydrzim prilis dlho a dost to niekedy vycerpava, ini to riesia ovela rychlejsie a dovi-dopo :DD

no asi mam vyssiu frustracnu toleranciu, tak nejak sa to vola :DD

Anjelik,a le ty si asi aj starsia, ak sa nemylim, teda nepoznam tvoj skutocny vek, ale mari sa mi, ze si starsia ako ja (32).

anjelik

Jasné, že je to pre mňa v poriadku. ;o)) Len my dve sa líšime v *údernosti* príspevkov...ty spravidla navrhuješ radikálnejšie a ja umiernenejšie riešenie....tak by z nás bola celkom slušná dvojka...keďže pravda je asi vždy niekde v prostriedku. :o)))

Maoam

Anjelik: :D, dufam, ze je pre teba OK, ze pisem, co si myslim, takze tak, ako mnohe tvoje nazory akceptujem, ked mi pride nieco 'mimo', tak to otvorene napisem :-)).

anjelik

Ja, na rozdiel od Maoam, na náhody neverím, takže asi to nebolo náhodou, že mi pri zadaní slova *psychické poruchy* do Google našlo práve túto stránku. :o)
Dôvodom bola možno naivná túžba pomáhať ľuďom s ich problémami, majúc v sebe určité informácie a chuť sa o ne podeliť. Je milé, keď sa dočítam, že niekoho to skutočne zaujalo a poďakuje, keď s vami ostatní súhlasia (týmto zdravím Maoam ;o) ),zábavné, keď sa dočítate , že ste trošku mimo (týmto tiež zdravím Maoam :o))) ).
A možno sa tu dá aj stretnúť niekoho, kto vás ovplyvní spôsobom, ktorý by ste nečakali. ;o)

sorrento

Chcem pomoct tým, ktorý su závislí na drogach i na inych zavislostiach...
Z mojej rodiny bol závislý na drogách. Všetci sme trpeli, možno viac, ako on sám. Vyliecil sa to bolo ešte v CENACOLO v Chorvacku- Medzugorie.
Bola tam Elvira, ktorú volali mama. Chlapec tam bol 2roky. Ani pro nechcel odist, povedal, chcem byt ÚPLNE ČISTI, a stalo sa tak. Nasiel si tam k sa rasne dievca, spolu sa podporovali a nakoniec sa vzali. Ako manzelia žiju peknym zivotom, narodilo sa im utesene dievcatko Sofia, je to aj mudre dieta,ktoré jej meno=mudrost. Já som si vojancinu odsluzil 2 roky zbytocne, oni vsak velmi urodnych, plodnych rokov. Nedá sa to všetko popisat, pisem to cez mobil a len rok ho používám. Ale chcel som napisat, že CENACOLO JE AJ NA SLOVENSKU. Já som si pozrel takto: komunita cenacolo slovensko. Najdi si piesne, mne dá lubi, ZDRAVJO KRALJICE MÍRA. ( Chorvacku ) Prosím Vás, ktorý máte problém pozriem si túto stránku. Ale len z lásky k tymto nešťeastným mladým peknym ludom, chcem aby boli šťastný. Ak chceš byť šťastným, sám ho davaj nezištně inym.
O tejto problematike sa ešte zmienim.
Poznam aj p. MUDr. Ivana, o ktorom je tam zmienka, ale on má nepozná, pocul som jeho mudre slova. Zatial všetko. Prajem pekny deň.

Maoam

ja som toto forum objavila cirou nahodou, ked ma raz pri googlovani hodilo na odkaz zo zdravia, kym som sem zacala prispievat, som len asi 7-8 mesiacov citala, ale nepisala, pamätam si hlavne SmajliQu, Losta, Wrecka, Laurinu22 a tusim moj prvy prispevok bol adresovany prave jej :D a uz to jelo :D.

No a velka skoda je, ze som to tu neobjavila skor, lebo keby ze ano, netrapim sa jak debil v byv. vztahu. Tu sa podobne problemy omielaju nonstop a vtedy by mi mnohe boli pomohli otvorit oci. No co uz.

A este touto cestou dakujem 'tpch', ktora ma spravne nasmerovala v neurologickej liecbe, lebo vdaka jej tipu na liek mam lepsi zivot.

sexicek

je to tu super, ked potrebujem poradit ohladom zdravia a nemam nikoho po ruke - napisem sem a docitam sa to mnozstvo zaujimavych nazorov a napadov

a obcas je tu i dobra zabava :-)

Maoam

niektori, ktori sem c hodia, nechodia na pokec, azet, nemaju konto na FB, na twitteri a bohvie kde este a mnohi su aj daleko za hranicami, niektori tu maju uz stalych 'znamych', s ktorymi si pisu vo vyhradenych temach :D (tymto mavam ja tym mojim) a mnohi sa poznaju aj osobne, alebo si pisu osobne mimo zdravia a aj vedia,a ko vyzeraju a vela z os. zivota atak..

A vela tem je fajn, vela prispevkov je super, niektore boli take dobre, ze som si ich prekopirovala (od ludi, ktori maju zaujimavy a rozumny pristup k zivotu)alebo tak trafili klinec po hlavicke, ze som si to ulozila :-).