Ako si mám zvýšiť veľmi nízučký tlak ?

Príspevok v téme: Ako si mám zvýšiť veľmi nízučký tlak ?
macik

dobrý den,mam velke problemy,co sa tyka mojho nizkeho tlaku krvneho,mam permanentne 100 na 60 ..a tep okolo 74..samozrejme ako kedy ..niekedy mám tlak aj 105 na 78 ,ale to malokedy..zvycajne nestupne viac ako 65 ten spodny ...
robi mi to zo zivota peklo,hlava sa mi toci,uplne az zle vidim,stale mi je na odpadnutie ,neviem uz co mam robit ,cely zivot ho mam taky ,pijem colu kvoli tomu,aj ked cvicim ,tak sa mi zase da na nizky o par minut,nic mi nepomaha,velmi mi obmedzuje zivot ...viete o niecom,co zarucene pomoze a zvysi mi ho ?dlhodobo ?

macik

viem,ze su aj nizsie,ale 60 spodny je pre mna maximalne nizky :/// naozaj mi je priserne ..aj teraz ..pisem toto ..a hlava mi tresti ,uplne aj horsie vidim ,totalne v prdeli som z toho,a este toto pocasie uchvatne :( tomu nepridava ...a malatna som ..pijem vela vody,ale ta uz nepomaha tiez ani cvicenie

Lulu2011

podla mna normalny talk este, ja sa pri takom citim ok, max. unavena, ale to neviem, ci konkretne s tým suvisi, su aj ovela nizsie tlaky

Laurina22

To co ti radia nepomoze.A ty mas nizky tlak?Ja mam tlak 90 na 55.A je mi tiez dost zle castokrat.Vela vody,zhlboka dychaj a sup k lekarovi riesit to

Betka132

Kava by mala pomoct. Inak ja som to mavala tiez, casto sa mi tocila hlava ked som vstala z nizkeho tlaku. A ono to vekom samo preslo. Teda neviem ci to nebolo aj tym pitim kavy ktoru pijem uz roky kazdy den. Stale mam nizky tlak, ale niekedy uz aj normalny a hlava sa mi uz takmer nikdy netoci.

Mirka83

Ja mám tiež taký tlak, ťažkosti však nemávam, občas ak dlhšie sedím a postavím sa, tak sa mi trošku zatočí hlava, ale to sa aj iným s lepším tlakom stáva...
Niekde som čítala, že pravidelné cvičenie pomáha urovnávať tlak...ale ak ti býva takto zle, tak choď k dr.