Pisal si na zoznamke s inymi zenami

Príspevok v téme: Pisal si na zoznamke s inymi zenami
Betka132

Zoznamila som sa s muzom cez isty zoznamovaci portal. Rozumeli sme si, vsetko bolo super, mali sme spolocne zaujmy, rovnaky zmysel pre humor. Dokonca sme spolu uz boli aj na dovolenke, on mal naplanovane ze pojde sam do Talianska na 5 dni liezt po horach a pozval ma, ja, kedze tomu tiez holdujem som sla. Spali sme v stane v kempingu. Po dovolenke mi hovoril ze ma lubi a podobne blaboly. Ja som sa raz pozrela na jeho profil na tej zoznamke (nie je to azet, je to portal cisto len na zoznamovanie single ludi) a zistila som, ze tam stale chodi. Nepisala som mu nic, ale on videl, ze som ho pozerala a pytal sa ma ze preco. Som mu odpisala, ze len som si chcela este raz pozriet co vsetko vo svojom profile uviedol. On mi napisal, ze on uz ten profil zrusil, nechape ako je mozne ze tam stale je a ze nasiel mna, lubi ma, ziadnu inu zenu nehlada. O dalsie dva tyzdne som zistila, ze tam stale chodi. Byva dalej odo mna, preto sa nevidame casto (2 hodiny cesty autom) ale pisali sme si kazdy vecer na FB. On sa so mnou o 22 hod. rozlucil ze je hrozne unaveny a ide spat. A ja priznavam, vytvorila som si novy profil a spehovala som ho. Jak sa so mnou rozlucil a "isiel spat", prihlasil sa na zoznamku. Stale mal v profile napisane ze je single a hlada vaznu znamost. Ja som mu napisala z vymysleneho profilu a samozrejme chytil sa, hned sa o mna zaujimal a pytal fotku. Tak som sa mu priznala kto som a ze nech na mna zabudne. Najskor bol hrozne nasraty, nadaval mi, ze som ho len vyuzivala (na dovolenke platil vacsinou on, neprispela som mu na benzin ale on by tam aj tak isiel) a "z velkej lasky" mi daroval turisticku bundu, hoci ja som od neho nic nepytala. Tvrdil, ze ziadne dalsie zeny nehladal, ale nikdy nevysvetlil preco tam bol stale aktivny a pisal inym. Napisal mi, ze keby som den pockala, on si ten profil zrusi (samozrejme verim) a ze je chore ze ho sledujem a testujem. Na druhy den si ten profil naozaj deaktivoval, mne je to uz ale teraz jedno. Inak planoval so mnou dalsiu dovolenku este v septembri, zase taku turisticku. Prvy den mi pisal nasrate sms, potom sa trochu ukludnil a zase zacal pisat blaboly ze len mna lubi a ziadnu inu nechce. Preco ale potom chodil na zoznamku, v profile mal, ze je single a zoznamoval sa s inymi zenami? Co si o tom myslite? My sme si uplne perfektne rozumeli, preco to pokazil? Skusal, ci nenajde nejaku este lepsiu alebo ma chcel podvadzat?

Betka132

Vdaka baby za rady. Ani mne sa to hned nezdalo. Viem, ze muzi si dokazu vymysliet vselico, pocula som o takom, co si vymyslel smrt tety a ze ide na pohreb a isiel za milenkou, alebo o takom, co sa chcel dotycnej zbavit ale bol dost srab aby jej to nejak slusne oznamil, tak si vymyslel, ze ma rakovinu, ze umiera, ze ju tym nechce obtazovat a ide si umriet niekde na dedinu a zmizol z jej zivota. O par rokov ho stretla nahodou v jednej dedine stastneho, so zenou a dvoma detmi. Mne sa zda, ze aj ten "moj" mi v tomto klame. Keby napisal, ze mal nehodu v meste, zranil sa a bol v nemocnici este sa tomu da verit, v meste je povolena 50-tka. Mohol sa zranit lahko ist na osetrenie do nemocnice, sam pisal, ze ho hned aj prepustili a uz je doma. Ale na dialnici??? Kde sa jazdi 130 zeby mal len taku malicku nehodu ze nepotreboval nic viac, len osetrenie v spitale a sup domov? Ani len na pozorovanie si ho nenechali? A presne aj to, co vy hovorite, zase sa vsetku vinu snazi hodit na mna, ze ja som vinna ze sa mu to stalo. V tomto je on majster, odkedy som mu dala kopacky stale ma z niecoho obvinuje, ja som za vsetko vinna, on je anjel.

milli11

betka, citujem ta:

"tiez som verila svojmu ex, ze som jeho jedina" chlapi vykrikuju, ze vo vztahu musi byt dovera, ze nesmieme kontrolovat, spehovat inak si ich nezasluzime. A ked im verime a ani raz neskotrolujeme tak dopadneme takto ako ty. On si veselo uziva s inymi."

S tymto naprosto aj ja suhlasim. A on, ked tak tolko hovori o dovere, preco si mysli, ze po tom, co urobil, mu mas doverovat? Preco on nedoveroval tebe, ze si pre neho ta prava hladal si bokovky? Nema vyznam byt s takym muzom. To akoze, keby si nahodou prisla domov skor, ak by ste spolu byvali a ty by si ho nahodou nacapala v posteli s inou, by ti este vynadal, ze si mala tu drzost prist skor domov? A este dodam. Je to akoze vtip, ale myslim, ze k realite ma blizsie.

"Dat chlapovi slobodu, je rovnake, ako dat psovi pocitac. V kazdom pripade ju nebude vediet spravne pouzit."

A toto je pravda, ked som sa byvaleho vypytovala, kam ide, kedy pride, ci tam budu aj zeny, preco sa bavil s tou kockou, sice dudral, ale aspon bol vcelku "poslusny". Ked som sa na to vykaslala, neriesila to, nech si chodi a nevypytovala sa, zacal sa spravat ako jelen v ruji a obhanat zenske, hoci oficialne bol so mnou. No ved vdaka jednej takej zenskej sme sa potom aj rozisli.

Leela333

Samozrejme, že je to citové vydieranie. Ak by ti napísal len to, že mal haváriu, ale rád by ťa videl a vynechal, že sa mu to stalo, keď sa išiel s tebou porozprávať (čím ťa prakticky nepriamo obvinil z toho čo sa mu stalo hoci za to nemôžeš) a aj ten dodatok, že ty to máš "v riti", bolo by to normálne.
Nenechaj sa ním vydierať, kašli naňho. Chápem, že ti je to možno teraz ľúto, ale vy ste prakticky skončili spolu. Buď rada, lebo by to mohlo byť oveľa horšie. Poznám ženu, ktorej priateľ sa veľakrát vyhrážal samovraždou ak ju nechá. Samozrejme ju len citovo vydieral, nikdy by to nespravil, ale ona sa aj tak bála, že by to mohol spraviť.

odpovedam

Ano, citovo ta vydiera. Vobec nereaguj. Chce ta vyprovokovat a dodeptat. Nedaj mu tu sancu. A ako pisem. Never chlapovi, ktory ti po kratuckom case povie, ze ta lubi ;-)))

Betka132

Prave mi napisal SMSku. Vraj mal na dialnici havarku ked isiel za mnou sa porozpravat a bol v spitale. A ze ja to mam v riti. Co si mam o tom mysliet. Mne to pripada ako citove vydieranie a neviem, ci mu mam verit. Mam skusenost so svojim byvalym, ktory zrusil nase rande hodinu pred nim, lebo vraj jeho babku odviezli do nemocnice a musel ist za nou. Cely den sa mi neozval. Az o hodne neskor, ked som dosla na to, ze mal paralerne so mnou tu druhu frajerku som zistila aj to, ze ziadnu babku v spitali nemal, ale dal si vtedy rande s tou druhou. My sme mali dohodnute rande ked sa mu zrazu hodinu pred tym ozvala ta druha a ze prechadza jeho mestom a ze ci sa nechce stretnut. A on sa rozhodol stretnut so mnou. Toto som sa dozvedela ovela neskor a priamo od neho. Mala som uz vtedy kontakt na jeho druhu frajerku a chcela som jej zavolat a spytat sa, co vlastne medzi nimi bolo, lebo on tvrdil, ze to bola len kamaratka a vedel, zeby som sa dozvedela pravdu tak sa mi postupne priznal aj s tymto.

smajliQa

ahoj Betka...
neponizuj sa....
ja mam 166, nie som vysoka, vlasy mam az po zadok, som kubansky typ....
mam miery 88-62-88 a tiez sa za mnou chlapi neobzeraju...
ked som bola plnsia tak sa obzerali...
takze urcite to nie je vyzorom...

len si skratka natrafila na idiota,suknickara... a skor ci neskor by zacal znova chodit na zoznamku....
mozno aj pocas dobre fungujuceho vztahu...

ruky prec.. mas na viac..

Leela333

Na tvojom mieste sa vykašlem na zoznamky, ani nevieš na akého úchyla by si mohla natrafiť. Prečo sa vlastne týmto štýlom zoznamuješ? Teda nevravím, že sa tam nedá niekto nájsť, ale osobný kontakt je určite lepší.

Betka132

doubledog: jo, vlastne mi to aj bolo jasne, len som to potrebovala pocut aj od inych, aby sa mi tie iluzie ktore som si sprvoti vytvorila mohli dokonale zrutit. Vdaka za kazdy nazor, pozitivny aj negativny. Ja som asi nepoucitelna krava, furt hladam pekny vztah, furt hladam lasku, ale ono to asi ani neexistuje. Mozno vo velmi velmi zriedkavych pripadoch. A co sa mna tyka, ze som mu nebola dost dobra a tak hladal nieco lepsie. Co vlastne hladal? Podla mna sme si skvele rozumeli. Vyzeral byt pri mne stastny. Nebola som pre neho dost pekna a chcel krajsiu? Je fakt, ze nie som ziadna modelka, muzi sa za mnou neobzeraju (ale ked sa nahodim a namalujem tak obcas aj ano). Som vcelku vysoka co mnohym muzov vadi, mam 175 cm. A som relativne stihla, alebo min. normalna hmotnost, hoci od stihlosti modeliek mam daleko. Nemyslim, ze mam skaredu postavu, mohla by som sa pacit muzom co maju radi rici aj cici a nepreferuju vyzliablice. On mi na zaciatku, vlastne na prvom stretnuti hovoril, ze som pekna, ze sa mu pacim. Ale asi skusal, ci nenajde este nejaku krajsiu, mozno nenaju auparkovu cicusku s mierami 90-60-90, dlhymi vlasmi az zadok. Ja som skor sportovy typ, hoci niekedy sa obliekam aj elegantne.

Najčítanejšie články