Bratislava- co vidiet+cestovanie

Príspevok v téme: Bratislava- co vidiet+cestovanie
Monii

zdravim, chystam sa zaciatkom tyzdna na par dni do BA a dost ma desi, ako budem cestovat :)) mohli by ste mi o tom kus povedat? ako to tam vsetko prebieha a take veci.. cesta elektrickou, aj vlakom.. a tiez kam by som sa mala ist urcite pozriet? a este jedna vec, kolko asi miniem na cestovani pocas troch dni? diky za kazde info :)

slnecnica

Tak tak, z Ba Nového mesta jazdia vlaky len na Dunajskú Stredu. Alebo na hlavnú stanicu.
Si študentka? Máš ISIC? Ak áno, mohla by si ušetriť na MHD a kupovať si študentské, polovičné lístky. A existujú aj štvorlístky (jeden lístok na 4 jazdy), aj tam sa nejaký cent ušetriť

flegma

ako ti radila slnecnica, trolejbusom 201 z gagarinovej zastavky na hlavnu stanicu a odtial vlakom, to budes mat najmenej komplikovane...

flegma

ale tam ten vlak nestoji, to su vlaky smer pezinok...tebe stoji len na vajnoroch a vinohrady
to skor chod na nivy, a odtial busom

Monii

a ktora zeleznicna stanica je najblizsie k tej mojej ulici? ak som sa dobre pozerala, tak nove mesto? peso by to malo byt 40 minut sa tam dostat, to sa mi oplati mhdckovat?

slnecnica

Z Vajnor do Senca sa dá aj vlakom. Je to ten istý, čo ide aj z hlavnej stanice do senca. Zastavuje aj vo Vajnoroch

bingham

Haha...tie niektore prispevky...jasne BA je najnebezpecnejsie a najspinavsie mesto...na kazdom druhom dome stoji typek s rpg...a v pravidelnych inetervaloch vybuchne nejaky podnik...., ziadna kanalizacia ani nic podobne...A to najdolezitejsie davaj si velky pozor na BA mafiu, lebo unasaju cezpolnych...ktorych potom davaju na organy...Radsej sem ani nechod haha :)