Kamarátka?

Príspevok v téme: Kamarátka?
Wanillka

Mám najlepšiu kamarátku s ktorou sme spolu už od 9 rokov volá sa V(nebudem písať celé meno) ... ked sme boli deviatačky na základnej vstúpila medzi nás dalšia kamarátka M ... Ja som išla na strednú školu inde a oni išli spolu.. Najprv to vyzeralo , že im to bude klapať ... ale stalo sa to, že V sa vždy dobre učila a M ju začala využívať.. V mala v škole aj ťaháky a M sa jej vyhrážala , že ak jej nedá opísať z ťaháku tak odovzdá prázdnu písomku, tak aj robila.. V mala kvôli tomu stresy . ked jej našli ťahák mierne jej preplo zo školy.. prišli však prázdniny , tie minuloročné a myslela som si ,že ju to prejde... Raz sme však išli z kina a M nás videla... V mi navrhla aby sme ju išli pozdraviť..Najprv som jej povedala aby sme ju neotravovali ale potom som pristúpila na jej nápad.. Išli sme ju pozdraviť a M jediné čo povedala bolo "Načo ste prišli?aby ste sa mi mohli vysmiať?môžte ísť!".. pritom sme k nej prišli v mieri... KEď mala o týžden narodeniny chceli sme sa s nou zmieriť... PRiniesli sme M darčeky ... ale neprijala nás.. namiesto toho aby si vážila že sme si na nu spomenuli, poslala nás kade ľahšie.. darčeky sme si našli na druhý den v schránke... V to vzalo z nás troch najviac.. trápila sa .. psychicky.. zo školy a znásobila to naša kamarátka M... najlepšia kamarátka V schudla pretože nejedla, nespala. nevnímala, mala depresie ... všetko ju to úplne položilo.. a najviac odmietnutie kamarátky M... prvé dva septembrové týždne išla na psychiatriu... neskôr jej zomrela mama ... takže dalšia rana ktorú schytala... po roku sa nám M chcela ospravedlniť pretože v júli spravila oslavu.. čo si myslíte ? je toto pravá kamarátka ?môže nejaká oslava po dlhom čase (po roku) odčiniť to ako nás trápila.. ? a netrápila iba V, ale aj mňa ... mna to tiež dosť mrzelo.bola som v najhorších chvílach pri najlepšej kamarátke a ked bola na psychiatrii musela som byť pri M...dnes sa M má potrebu hádať so mnou. pretože som napísala chalanovi ktorý sa do nej zalúbil, čo je zač.. a namiesto toho aby si spory vyriešila sama.. zastáva si ju jej kamarátka ktorá je rovnako falošná ako ona ...

Wanillka

Neurazila si ma, v pohode len chcem vám to vysvetliť a vyviesť vás z omylu .. ale ťažko je sa tu o tom baviť keď do toho niektorí nevidíte :) ale ďakujem za každý názor :)

Zaran

Aha,tak potom pardon,Wanillka,len z tvojho prvého príspevku to najprv tak vyznelo,že sa medzi nich miešaš,ak som ťa nejako urazila,ospravedlňujem sa :)

Wanillka

Zaran - nemiešam sa im do vzťahu, on bol prvý kto začal s tým že M ho odkopla ... napísal mi dlhú správu o tom ako bol do nej zaľúbený a zlomila mu srdce... a ona to priznala že ho nechce..o nu sa už zaujímalo tolko chalanov a každý si kvôli nej vytrpel niečo... žiadneho nechcela.. neviem či si myslí ako má na lepšieho .. ale nech ich všetkých netrápi a nedáva im nádeje ... ona si z nich jednoducho robí "Dobrý deň" a potom sa jej to vypomstí časom.. ked ju nebude nikto chcieť ...

Sejla

Wanillka je úplne jedno, kto začal, podstatné je, že ste si všetky nedali pokoj a začali intrigovať ako hlúpe sliepky. A presne týmto ste sa previnili všetky. Ak máš stále dobrú mienku o svojej kamoške V, tak ostaň s ňou. Ak jej bude M v škole robiť napriek, teba sa to vôbec netýka a je to ich problém. Žabomyšie hádky na strednej nie sú dôvod toho, že skončila na psychiatrií, pravý dôvod je niekde inde. A ak sa M k vám nespráva pekne, nie je žiadny dôvod na to, aby ste sa tvárili ako jej kamošky a chodili jej na oslavy, proste ju odpíšte zo svojich myslí a budete mať svätý pokoj.

Zaran

Ako sorry,Wanillka,ale nerozumiem prečo sa ty miešaš do vzťahu M a toho chlapca.Ak je taká falošná ako tvrdíš,on na to príde časom sám.Inak súhlasím so Sejlou,Maoam a ostatnými...

Wanillka

Winki.. môže byť..
mne napr teraz pomáhajú kamarátsva s ludmi ktorí sú starší o 5,10 rokov minimálne a viac :)
Chcem rozumnejších , dospelých priateľov :)

Wanillka

Dadula56- nepovedala by som ze si jedna druhu zasluzime.. ona si zaslúži teraz tú kamarátku ktorú má.. sú to rovnaké povahy a som rada , že si našla konečne aj ona najlepšiu kamarátku..

winki

Chalani kamaráti sú oveľa lepší ako baby. Niňezradia ťa všetko ti povedia na rovinu a hlavne s nimi nemusíš riešiť blbosti ako sú nákupy a laky na nechty :D :D :D

Wanillka

Sejla, keby som sa tak bála že stratím najlepšiu kamarátku ako hovoríš išla by som na tú školu s nimi.. ved ma o to kamarátka prosila.. boli sme tam spolu na DOD.. ale chcela som byť niekde sama.. nechcela som sa práveže viazať na kamarátky.. Nikdy mi neišlo o to aby som niekoho rozdelila.. To M vždy chcela rozdeliť mna a moju najlepšiu kamarátku... lebo jej odišla v 8 triede kamarátka ... na inú školu a vopchala sa medzi nás.. Mne tiež išlo o to aby sa M necítila sama.. volala som ju von, s nami do mesta... a ona nikdy neišla.. nejako sa jej z toho podarilo vyvliecť vždy... a ked videla vtedy nás dve ako si ideme z kina tak sa urazila.. a pritom nemala dôvod.. lebo ked sme ju pozývali s nami, odmietala a ked sme sa s nou snažili obe zmieriť dopadlo to ako to dopadlo aj s tými darčekmi ... Myslím, že moja najlepšia kamarátka mi vždy hovorila pravdu, nemám dôvod jej nedôverovať, a raz ked sme išli do školy vlakom tak M vykričala V.. všetko čo si o nej myslí... a nevadilo jej že sú tam dalšie naše kamarátky... videla som vtedy na vlastné oči ako sa k nej správa.. V bolo vtedy do plaču.. .. nemala vtedy žiadny zmysluplný dôvod na nu kričať a urážať ju ..btw, ten chalan mi napísal prvý ... že sa do nej zaľúbil a ona ho bezcharakterne odkopla. naše názory na nu sa zhodovali a preto som mu aj ja napísala čo si o nej myslím..