Povedať jej to?

Príspevok v téme: Povedať jej to?
Marecek24

Spoznal som jednu babu, boli sme spolu len dva krát, ale ja som sa do nej strašne zalúbil. Proste s nikým iným som sa tak nikdy predtým dobre necítil, s nikým som nič tak pekné nezažil. Mal som pocit, že ju poznám odjakživa. Velmi ju chcem, od rána do večera na ňu myslím. Len problém je ten, že teraz nechce žiadny vzťah riešiť. Povedala mi síce, že šak po čase uvidíme, keď sa viac spoznáme. I keď som jej hneď vťah nenavrhoval, len som ju volal von.
Potom sa to nejak pokazilo medzi nami a nie sme už si ani nepíšeme. A zajtra odchádzam do zahraničia na dlhšiu dobu. Tak rozmýšlam, povedať jej, čo k nej cítim, predtým než odídem? Alebo ju nechať na pokoji?

sexicek

jasne ze jej to povedz, bude Ti lepsie na dusi a ona sa v kutiku duse urcite potesi, ze mas o nu zaujem, aj ked to vobec neda najavo

a ked sa vratis, mozno sa posuniete aj dalej

2bodka

Nemas co stratit a budes mat lepsi pocit, ked jej to povies. Cas potom ukaze, ci sa medzi vami nieco vytvori alebo nie...

Betka132

no to je blbe stretnut zrovna teraz taku spriaznenu dusu. mozte si zatial aspon pisat. a uvidite ako si budete rozumiet.

Marecek24

Betka132 nevidel som ju mesiac a stále rovnako na ňu myslím, tažke zabudnúť také ľahké nebude. Tá druhá možnosť by sa mi viac ľúbila, ale dovtedy ju môže iný zbaliť :/

Betka132

Joj Marecek toto je velmi tazke rozhodnutie ale ked odchadzas na dlhsie, tak mozno bude lepsie nechat to tak, zide z oci, zide z mysle. A mozno ked sa vratis tak sa zase stretnete uz vtedy bude pripravena na vztah a date sa dokopy.