Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?

Príspevok v téme: Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?
ariame

Ahoj,

mam 29 a vobec v sebe nemam take tie matrske sklony a tuzby po dietati. Vacsina byvalich spoluziacok zo strednej ma uz deti a rodinu. Ja nemam ani priatela uz 4 roky. Som asi trocha divna. Obcas je mi smutno ze som sama, no aj som si zvykla.

No aj keby som niekoho mala, neviem ci by som chcela dieta. vobec ma to nelaka, mam kopec inych planov...milujem cestovanie, chcem vela cestovat, mam svoje pracovne plany, veci co chcem vyskusat...no zalozenie rodiny a dieta v tom niesu. Som zvyknuta robit len to co moje telo a ja naozaj chcem, a kedze ma dieta vobec nelaka, tak sa do toho urcite nehodlam nutit.

No je to normalne ze v mojom veku netuzim po dietati, ked vacsina bab z mojho okolia nadsene dava na facebook fotky svojich ratolesti.

co si o tom myslite?

Dadula56

Matej, ak si selektujes utocne a urazlive prispevky, tak selektuj vsetky. Normalne tu bola diskusia, slusna, bez urazok a napadania. Potom prisla 23 rocna a napisala, ze mame nezmyselne existencie a sme sebci, plus nejake tie dotikane hodiny. Z toho vznikla ta reakcia. Sice nie odo mna, mne je to sumafuk, kto kde co ma, ale ide o princip, ze sa tu znova zbytocne nafukuju vyjadrenia a ludia si tu chodia este postuchat do ohna. A ty ako admin by si nemal drzat stranu, pripadne teda upozornuj na vsetky prispevky.

Dadula56

No, nechvali sa. Len napisala, ze sme vsetky sebecke (zrejme preto, ze neporodime okamzite, ale chceme si co to zabezpecit aj same za seba a uzit si same seba nez teda fakultativne porodime), ze nemame zmysel zivota, teda nasa existencia je nezmyselna. Potom, ze v 30 uz nebudeme moct otehotniet, pripadne s tazkostami (co je hlupost, lebo dnes sa ta hranica uz posuva nad 30 a zeny pohodlne tehotneju aj po 30). Nasledne sa pochvalila, ze ona uz v 23 zabezpecila prisun buducej generacie. Je preto logicke sa pytat ako je mozne v tak skorom veku mat dom. A nie za 4 roky na to nenasetris, pokial nebyvas v poslednej dedine na ukrajinsko-slovenskej hranici. Ja nemam absolutne nic proti tomu, ze jej chlap si super zarobi, len akosi je scestne robit zo seba meradlo, ked moje podmienky su nadstandard a poukazovat na nezmyselnu existenciu vsetkych, ktori nerobia ako ona.

Matej

Evidentne aj Aja pochopila, čo som chcel napísať.. a opäť obviňujete.. tvrdiť, že je niekto zlatokopkou podľa vás nie je urážanie?.. niekto to tak môže brať niekto nie.. xxy nie som včerajší a nie som tu ani 2 dni.. presne viem kam tvoj príspevok smeroval.. a presne ako hovorí Aja.. majú dieťa a sú jeden pár je absolútne nepodstatné kto koľko ako kedy kde prečo načo zarába..

Aja02

Jasné, moja chyba. Ospravedlňujem sa. Veľa som rátala. :)
Tak je jasné, že jej manžel má zrejme vyšší plat, ale keď vezmem do úvahy, že žijú v Prahe, kde sú platy omnoho vyššie, tak mi aj tak na tom nepríde nič zvláštne, ale nejdem sa hádať. Téma je o inom a na môj vkus je tu už dosť mojich príspevkov. :-D

M 25

tak ked ona má ten svoj šťastný život a za tak krátku dobu, už nevidí, čo všetko pre to robia ostatní.. a možno uplne sami ..

presne, ale tu sa aj tak nikdy pravdu nedozvieme .. všeobecne na celom fore..

xxy

ved ona sa ani nechvalila, iba tu vsetky sprdla za to, ake su sebecke. ale mozno jej nedoslo, ze nie kazdy muz zarobi tolko, ako ten jej.

M 25

Aja, prečítaj si poriadne jej prvý príspevok..

no a vyžiť v tejto dobe z materskej? hmm

a nepísala som, že je to jej prípad .. ale ktovie ?! .. :)

Aja02

Ja som to pochopila tak, že rok ešte pracovali na Slovensku, keďže SŠ musela ukončiť ako 19- ročná. To by mi potom vychádzalo aj matematicky. Rok na Slovensku + 3 roky v Prahe. Ak majú dieťa, tak je/ bola na materskej a z toho vyplýva, že viac prispel jej manžel, ale keďže sú pár, tak je úplne jedno, kto dal viac/ menej. To, čo majú si vybudovali spoločne a nemám pocit, že by sa tým nejako chválila.

xxy

aja, oni pracovali v praze 3 roky a tak makali, ze maju teraz dom. ja si osobne myslim, ze je to fantasticke i ked sa na tom vyraznejsie podielal jej muz