Potrebujem podporu

chillipapricka

preboha vy asi nechapete princip tejto diety: jest 5x denne, je tam vela zeleniny a ovocia mliecnych vyrobkou, bielokovin a vela tekutin.......
mozno ze prvy den je trochu drasticky a metabolizmus tym nepokazis mam 6 den a citim sa vyborne zhodila som 2,5kg ale obleciem si uz starsie veci
sice mne nejde o vahu ale o cm v pase som zhodila 5 cm je to super
a co po diete: pravidelna strava 5x denne na ktoru si zvykam ,vela zeleniny a ovocia ktoreho tu mam dostatok
tak laskavo vas prosim nepiste tu chobotiny ked neviete o co sa jedna ja som vas nepytala o radu a vase blbe jojo efekty

0vecka

v podstate staci nejest pred spanim (podla mna nejest po 18 je tiez hovadina taky zeleninovy salat sa moze zjest aj o 20 00) a vyhybat sa hlavne cukrom (ovocie je v pohode), tuky trosku obmedzit a popripade sa podla moznosti hybat a je to...

sexicek

ja len tolko, ze nema zmysel podstupovat kratke drasticke diety - toto moze skor uskodit

dobre je si dat zavazok, ze budes chudnut napr. rok, zadefinovat si pravidla a zodpovedne ich cely rok aj dodrziavat

0vecka

osobne neverim ze sa da za tri dni schudnut... max tak pride o vodu a oseka si svaly..a mozno este aj naberie nejaky ten tuk...

Magy

chillipapricka - nejdem ti pisat, ze to je zle. ja sa ta len spytam jedinu vec: a co bude po tych 13tich dnoch???

uvazuj trosku realne - 13 dnova dieta je napor na telo a metabolizmus. ano, schudnes, a mozno pomerne vela. lenze akonahle dietu ukoncis, telo sa bude vehementne snazit dostat spat. ako ked natiahnes pruzinu, ta sa tiez snazi dostat do svojho prirodzeneho stavu. nedaj sa zblbnut propagacnymi recami takychto "zazracnych" diet. dosiahnut TRVALU rovnovahu v tele, znamena TRVALE upravit jedalnicek, zivotospravu, pohyb atd. Ale na to vy zrejme nemate "gule", tak sa utiekate k rychlym dietam s rychlym efektom. a este rychlejsim naslednym jojo efektom. vela stastia!

ciernaperla

aj ja by som chcela zacat ale nie takto zhurta...najprv nejest po 6 alebo 7 a mensie davky
inak neviem ako zacat spravnu dietu mate nejaké rady?