Necakany rozchod zo dna na den

Príspevok v téme: Necakany rozchod zo dna na den
Patrixx

Dobry vecer prajem rad by som sa podelil o moj problem a zaroven som zvedavy ako celu situaciu vidi nezainteresovana osoba alebo niekto s podobnym problemom.Asi pred dvoma tyzdnami sa somnou rozisla priatelka s ktorou sme mali 1.5 rocny krasny vztah nebola to moja prva priatelka takze viem ze to bolo ozaj vynimocne hned na zaciatku sme zistili ze mame spolocne zaujmy,nazory na zivot bolo toho dost aby som si uvedomil ze to je osoba s ktorou by som si vedel predstavit buducnost po case sme si ju aj naplanovali pekne secko kraaasa ako z ucebnice.Nehaadali sme sa casto a ked ano tak vacsinou koli mne mojej povahe lebo niekedy reagujem neprimerane ale secko v raamci normy a som clovek ktory zije zivot na plno takze sa mi zopar krrat stalo ze som sa s kamosmi bavil dlhsie ako som chcel alebo nie vzdy som dodrzal sluby a celkovo nebol som najzodpovednejsi ale casom sa to zlepsovalo aj ked velmi pomalicky ale predsa.Vzdy sme si to nejak vykecali a zakazdym nasim problemom ako by silnela aj nasa laaska.Odisli sme do zahranicia za praacou aby sme mohli spolu zit a zasa to bolo secko krajsie.lenze po 4 mesiacoch som prisiel o praacu a museli sme domov.po cca 2 tyzdnoch sme sa pohadali a rozisla sa somnou.Odovodnila to tym ze sa to v nej nejak nazbieralo zrazu vidi fakt len to zle co som kedy urobil ako keby to dala do jedneho celku a urobila z toho jedno velke zlo.poznam ju velmi dobre je to uprimny clovek ak by bolo nieco zle urcite by som si to vsimol.absolutne nic nenasvedcovalo tomu ze sa chce rozist par krat sme sa bavili ze to a to by som mal zmenit ale vsetko bolo krasne bola stastna tak som to bral dost na lahku vaahu.Nikdy mi nedala nejake ultimatum ze ked sa nezmenis tak koniec.Ak by to urobila samozrejme ze by som urobil maximum ale ona to zo dna na den ukoncila ako blesk z jasneho neba.Prosim ju nech mi da sancu ze secko zmenim som ochotny urobit vazne vsetko ale neda si povedat stale dookola opakuje ze mal som rok a pol na to aby som to zmenil ze ona sa snazila.Som dost sebavedomy silny clovek ale toto ma uplne polozilo aby toho nebolo maalo tak vsetko sa zacalo kazit nic sa mi nedari ludia sa mi otocili chrbtom uplne vacsina ani sama nevie preco podla mna.takze som ostal uplne uplne sam nemam sa pomaly ani s kym porozpraavat alebo za kym ist tak som zavrety doma vacsinou a snazim sa aby sa vratila naspat ale ze nechce ked som ju videl naposledy citil som videl som ma nej ze ma stale velmi miluje ale ze uz ma nasho vztahu dost a radsej bude trpiet ako by mala byt somnou.Priznam si ze som nezodpovedny dost ale ked sa pozriem na ludi okolo mna tak som na tom v pohode.Som clovek ktory ked miluje tak miluje na plno vzdy som verny dovera je pre mna strasne dolezita ale to tiez nebol nikdy problem verili sme si.ako kazdy topiaci chytam sa slamky a neviem ako to mam riesit ci mam jej dat chvilku pokoj alebo sa zmierit s tym ze uz je koniec ?Momentalne som v situacii ze si nedokazem predstavit ako sa s tym da vyrovnat.Budem vdacny za nazor akykolvek negativny pozitivny nieco od coho by som sa vedel odpichnut.Dakujem

Dadula56

Strucne zhrnute:stastny si bol zrejme len ty, lebo si si robil, co sa ti zachcelo a zaroven si mal priatelku. Ona statsna az tak velmi urcite nebola ako to tu ty prezentujes, lebo rozchod kypi dlhsie nez z momentalneho popudu. Nad tym uvazovala uz velmi dlho predtym, nez sa k tomu odhodlala, to si musis uvedomit. Ze ty si to nevidel, to je dalsi z tvojich povhovych nedostatkov. Nie je to ziadna mala vec, nedodrziavat sluby.Ty to prezentujes len ako drobnu chybicku, ktoru mozes svihom carovneho prutika zmenit. Tak preco si to neurobil pocas vztahu?

Tiez si dovolim tvrdit, ze tvoja priatelka zrejme s tebou nepocita ako s chlapom do zivota-pretoze v prvom rade zena hlada zodpovedneho muza. Sam si si tu priznal, ze taky nie si. Takze uz zbytocna snaha. Pre nu si zrejme uz uzavreta kapitola. Naco by s tebou znova sla do vztahu a zasa cakala, ci sa zmenis?Na to si mal dost casu predtym. Pre teba je to poucenie ako sa v dalsich vztahoch mas spravat, aby ti vydrzali.

Mrska Silvuska

...no...akonáhle som priamo vyslovila partnerovi vetu typu mozme sa porozpravat? resp. podme si vyjasnit, ako sa veci maju...a podobne, este som ani nedohovorila, a uz vypol zvuk...a bez urazky, ale toto urobi 90percent chlapov...takze mily patrixx, asi ti to len naznacovala, potom co to povedala priamo, a potom sama sebe povedala, ze na sa na to moze vys.at, ne? ked ziadna zmena neprisla.snad nebude vo vztahu, v ktorom nie je spokojna a nie je vôľa to tam zmenit.
tazko sa radi, ked nepozname jej pohlad na vec.
kazdy z nas ti tu napise len vlastny nazor a vlastny pohlad na vec, ale nerozumiem tomu, preco sa hned navazas do fera - on tiez napisal len svoj vlastny nazor. bez ohladu na to, ci sa ty s tym nazorom stotoznujes alebo nie, ak ta irituje niekto, kto ti neda za pravdu, alebo ta nepolutuje (tak to pre mna vyznieva), hned "zautocis". sa vravi zi a nechaj zit. chcel si pocut nazory, ci uz pozitivne alebo negativne (vid tvoja posledna veta v uvode), tak preco hned prskas? to si takto reagoval aj vo vztahu? hm hm...
daj jej cas pre nu samú, ked by sa chcela k tebe vratit, ten krok urobi. ale moj nazor je, ze skor nie ako ano.
pekny den.

smajliQa

necitala som prispevky podomnou, ale si myslim, ze aj ked tebe bolo perfis v tom vztahu, neznamena to, ze bolo super aj jej...
jaj mam tiez niekedy po krk toho, ked priatel kazdu druhu vetu co mu poviem nepocuje...
ale hlavne, ze mi je verny...
tak to beriete vy...
my potrebujeme viac...
POCUVAJTE NAS!!!!
vobec sa necudujem, ze ju to prestalo bavit...
ale mozno ma strach, ze nie si dost zodpovedny, a ze sa na Teba nebude moct spolahnut v istych chvilach...

kyosx

Čo tu riešite nejake narecie. To že tu každý druhy napíše ." Idem DO doktora, idem tu ' a podobne, to neriešite. Patrix nechaj ju vychladnut, a skús to este raz. A počúvaj ju, ozaj počúvaj čo ti vraví. A snaz sa aspoň trochu , nech vidí že ti na nej záleží.

Leela333

"Fracek" mi príde ešte v pohode, to skôr to tvoje "šetko" vyznieva sedliacky.

Inak absolútny súhlas s Ferom, prepáč, ale to čo ťa mala ovaliť po hlave, aby si pochopil, že má problém s tým, ako sa správaš? Vidíš, bral si to na ľahkú váhu a tu máš výsledok. Nečuduj sa mu.

BcMia

myslím si že ak ťa predsa len ešte lúbi tak po mesiaci na teba určite nezabudne.. A ak zabudne tak potom bude jasné že si je tým rozchodom istá a že už sa nič nedá zmeniť. Ale nikdy nevieš, nič nie je ešte stratené. A ako dlho už nie ste v kontakte? Ak chceš môžeš ju ešte skúsiť niečím ohúriť, niečím čo od teba možno niekedy chcela a nesplnil si to.. ak sa niečo z toho teda dá ešte spraktizovať takto mimo vzťahu..skús jej nejak ukázať svoje kvality a možno si pomyslí že to nebolo až tak zlé a niečo sa v nej zlomí.. ale hlavne to nerob vtieravo.

Patrixx

BCmia-Ako sa poznam tez by som nieco hundral ale to len tak aby to neboilo take jednoznacne :D :D Ale furt lepsie jak toto co teraz.A neviem bojim sa jej dat cas neviem kolko casu potrebuje clovek aby zabudol?Dam jej cas budem cakat jak na ihlach jak sa poznam ze co a nakoniec mi povie po mesiaci ze ona uz aj zabudla ze daco riesila a ja mozem od znova smutit toho sa bojim ale asi nemam na vyber

Patrixx

Fero-11111-Ja ti poviem tak ja som strasne pysny co sa tyka mojej osoby ale viem preco sa mam raad lebo vidim tych ludidneska jaky su spatny ani jeden neurobil tolko dobreho pre druhych co ja to mi ver a nikdy som za to nic nechcel robil som to rad.Ludia ako ty su dovod preco sa mam tak rad lebo clovek sa trapi fakt cely zivot sa mu obrati na ruby zrazu nema nic nikoho z najvysieho vrchu na same dno nevie si dat rady sam tak napise do fora ale este aj tam sa najde clovek co ma zapotrebu si kopnut do neho :DTeba tesi ked niekto trpi ? :Dslovicko charakter si podla mna nepocul nikdy nedovidis dalej jak na nos ten tvoj nazor je vzdy ten spravny vsak ? Neviem kolko mas rokov myslim śi ze viac ako ja ale inteligenciou sa nechytas.mam 23 a ked som mal 16 som mal viac rozumu jak ty teraz.Takze hlupy,tvrdohlavy nez chrbtovej kosti a to je len zlomok takze ako moze mne poradit taky clovek ? Ako dlho trvaju vztahy kym ta prekuknu ? :D

BcMia

No mne keď sa niečo vo vzťahu nepáčilo skúsila som to najprv iba naznačiť - to bolo vždy bez výsledku, potom som to skúsila povedať priamo - vtedy bol zasa urazený.. Tak som mu po čase už povedala že ked sa to nezmení že neviem či s ním ešte budem.. no a vtedy som zasa bola zlá že sa vyhrážam. :D Takže nijak som nepochodila, zmeny sa nestali, aj ked som ich výrazné ani nečakala, ale aspoň nejaký náznak toho že ma pochopil a že by sa chcel aspoň trochu posnažiť.. nechcela som ho stratiť ale mala som pocit že ma neberie vážne. nakoniec som sa predsa len rozišla a vtedy už bolo neskoro plakať. no sme kamaráti zatial stále a uvidíme. niekedy je ťažké vyhovieť obom stranám.. Nechaj to tak, otvorené a uvidíš časom. ozvi sa jej ešte ale nechaj ju chvíľu porozmýšlať.

Patrixx

kafik-Ide o to ze akym stylom mi to vravela nikdy to nepovedala normalne nejak priamo alebo neprisla nesadla si a teraz sa ideme o tom porozpravat a to je problem a to je problem chcela by som nas vztah posunut dalej ale nemozem lebo mi na tebe vadi to a to.Stacila jedna veta a urobil by som pre nu vsetko ako vzdy.Je pravda ze som to bral kusok na lahku vahu som si vedomy vsetkych svojich chyb.Ale ked vidim ze je stastna kazdy den usmieva sa denne mi povie milionkrat ze si nevie predstavit zivot bezomna ze ma miluje tak si clovek povie viem ze moze byt lepsie ale tak to je to oka sme stastny tak co.keby mam kde tak by som ti preposlal postu co mi poslala naposledy a by si si utvoril nazor mozno.To ze reagujem neprimerane si zase tiez nevysvetluj uplne v najhorsom zmysle slova nie je to az take hrozne kazdy mame nejaku povahu ja som povahou ako talian chapes ?Strasne rychlo sa necham vytocit ale presne tak rychlo ako sa viem nahnevat sa viem ukludnit.milion krat sa na tom bavila ze ma moze vytaacat a teraz jej to vadi.Nikdy som si nikoho nevazil tak ako ju.kazdy mame svoje chyby sme ludia nie stroje a mame na nich praavo.Ja som kazdu svoju chybu napravil plus som to vynahradil 1000 nasobne.Kazdy vztah ma dobre a zle obdobia my sme mali zle vacsinou koli mne a po kazdom takom obdobi bolo vsetko este krajsie ako pred tou hadkou ktora vacinou vznikla koli mne chapes ako to myslim alebo nie ????v konecnom dosledku nam to vzdy nejak utuzilo ten vztah a silneli sme.Viem ze si myslis ze rok a pol som tak trapil dievca ze konec ale tak to nieje prvy pol rok som sekal dobrotu proste brutal potom som trosku polavil asi som si myslel ze uz sa snazit nemusim lebo ma miluje ale potom sme isli do zahranicia kde sme makali od rana do vecera 24 hod spolu doma v praci takze som tez moc nemal kedy robit zlobu snazil som sa staral som sa o nu zili sme len jeden pre druheho nic ine nas nezujimalo.O pracu som prisiel mojou vinou lebo som pysny ako pav oka koli mne sme sa museli vratit a do dvoch tyzdnov konecna.Nechapem ako moze clovek zatvorit oci pred seckym tym krasnym a miesto toho spojit to zle do jednej velkej kopy a viet len to pritom toho zla je pri vsetkom tom peknom zanedbatelne mnozstvo.mozno si myslis ze ona hucala kazdy den zmen sa a ja som mal na salame ze som furt na nu vrieskal alebo neviem co ale tak to nebolo preto som napisal tu lebo nechapem co to sa jej porobilo.Uz& som zazil ozaj hodne veci secko som zvladol bez problemov ,iliony problemov ale na toto som asi prikratky