Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

Matej

Mazal som príspevky, ktoré ako žiadala zakladateľka tu nemajú byť.. keď chvíľu počkáš tak tu je vysvetlenie ale nestihol som to vyselektovať.. vsvetlenie ostalo ostatné som zmazal.. no napísal si skôr ako som to stihol vyriešiť..

Joo

Matej .... nechapem, preco mazes moje prispevky ,ved neporusujem pravidla fora ,len sa pytam !!!!
alebo je to zakazane?
kto tu porusuje pravidla fora ?

Matej

Robíme to ako opatrenie pre skvalitňovanie príspevkov a udržiavanie relevantných príspevkov pre danú tému.. to znamená aby tam nepísali ľudia a návštevníci, ktorí chcú danej téme uškodiť a len vyvolávať zbytočné hádky..

Máme zlé skúsenosti s takýmito užívateľmi, ktorí zneužívajú, že tam denne pribúdajú príspevky..

Môžete sa konečne vrátiť k téme?

Joo

pretolebo ?? :( ..Matej ,vsak sa ta pekne pytame na vysvetlenie ,preco si temu uzamkol ...... pokial nam to objasnis, mozme sa do buduca i my vyhnut podobnemu nedorozumeniu ci pisania nevhodneho komentara v temach ..... prepac ,ale v tej zmazanej teme som nepostrehla ,zeby tam niekto porusil pravidla fora .... preto sa pytam
dakujem za vysvetlenie

bingham

tygr

to musis ty sama vediet kedy cloveka spoznas nie ??? mozno ho nespoznas ani za 3 roky...tak zrejme dlhsiu dobu by si nemala sex, ale ved v pohode :)

inak vela zien na tomto fore pisalo, ze zazili sex hned po prvom rande a predstav si, ze doteraz su spolu vo vztahu..."Neuveritelne" :)

na diskoteky chodia promiskuitne typy ???, ale nehovor...to odkial mas prosim ta tento tragicky nazor :)..., lebo ja poznam strasne vela zien co sa chodia na diskoteky bavit a niektore uz maju aj deti a su to uplne normalne baby

lost

... alebo gay :D

no nepisal som, ze to odkladat roky, ale nie na 3. rande napr..

ale ..

no mal som telefonat akurat, cize mi vypadli myslienky :D

kazdopadne, v skratke, chapem ako to myslis, a nemam s tym problem, ba dokonca i suhlasim (nechcem zajst do detailov), ale lisim sa od teba len v jednom :D asi mam by som bol ochotny dlhsie cakat :D

ale mozno sa mylim ;) kedze som nebol vo vztahu :P ale mal som pracu, kde bola trpezlivost klucova, ani si nevies predstavit ako, cize som kapanek zmenil zivot a uhol pohladu na neho.. (ale mozno az prilis extremne.. ale ver mi ze 99% ludom by uz praskali nervy, alebo semenniky, pricom ja by som konstatoval ze "ved ani som si nezobral cisielko / poradovnik" (tj. ze tak malo cakam) ) neviem ci chapes :D ale to je fuk proste..

tygr

Bingham, čomu vravis že uz dotycnu poznáš? Tri drinky? Vyspať sa s cudzím človekom na diske je neporovnateľne rizikovejsie ako s povedzme starým známym, nakoľko na disky chodia vyslovene promiskuitne typy, roznasajuce rôzne pohlavné choroby. Na diskotéke by som si určite partnera nehladala.

bingham

lost

1. zdravotne riziko s tym absolutne nesuvisi...(ty nejdes sexovat s clovekom ktoreho vobec nepoznas) a inak chytit nieco mozes hocikedy a je jedno ci niekoho poznas dlho, alebo si ho prave stretol na diskoteke...to by si mohol vediet

2. nerozumiem tomu co si chcel tymto napisat...akoze znizis pocet sexualnych partnerov celkovo...to je ako nejaky bonus ze do 30 budes panic ??? nechapem zmysel tohto tvojho sebatrýznenia

vztah je o tom aby si dvaja ludia rozumeli...tak ako v sexe tak aj v inych veciach...sex je uplne prirodzeny a nieje na nom nic zle

nerozumiem ludom ktory dobrovolne odkladaju sex...ked stretnu cloveka s ktorym si rozumeju a paci sa im...

proste jedine mozne vysvetlenie u zdraveho muza je, ze nemas rad sex, alebo mas z toho stres...ze to nebude dobre..., alebo si asexual

parazitik

suhlasim s lostom, proti skoremu sexu som preto, lebo ako zena viem, ze ziadna ochrana nie je 100% = hocikedy sa moze zadarit babo a s niekym koho este dobre nepoznam by som ho veru nechcela a ten risk za to nestoji. po 2. zdravotne hladisko, po 3. duchovne hladisko (nedokazala by som mat intimny vztah s niekym koho nepoznam a necitim ze to je ono). pre mna sex proste nie je sport, ale nieco velmi intimne a aj duchovne da sa povedat