Co si mysliete o Marihuane?

rozaa

Nedávno svoj názor na marihuanu telefonovali ľudia do rozhlasu (Český rozhlas 2) a jeden chlapík vravel že ju fajčí už 8 rokov a že je v pohode. Ale rozprával pomaly a akoby hľadal slová.
Na druhý deň som sa náhodou zasa z iného zdroja dozvedela, že marihuana nezvratne znižuje inteligenciu človeka. Nie o veľa bodov, ale znižuje a to nezvratne.
Tak ak chceme byť blbí ale v pohode, tak hurá na to.

Laurina22

Co si myslim?Ze je ovela lepsia ako kokain,hubicky,extaza a podobne zalezitosti.

Vyskusala som kokain-nic moc,akurat ma kvalitne prehnalo takze ako laxativum budis,ale zmysel toho nevidim.

Hubicky som skusila tiez-nic moc,akurat namiesto stromov vidite ludi,sem tam vam pred ocami preleti Harry Potter alebo vidite na poli kraaaaaaaaaasneho jednorozca-ten bol fakt ze WAU!

Ale opat-zmysel toho-nevidim

Za to marihuanna-ak si ju obcas dam,tak si ju zapalim v cigarete,pri absolutnej pohode,chill,s priatelmi,kvalitny material ziadna burina od vedla,nikdy som nemala z nej paranoju,stihomam,depresiu,vzdy som prijemne chvile prezivala este prijemnejsie.

Jessi_1111

Dobrý deň.

Marihuana je v prvom rade droga. Drogy nepatria do rúk nikomu. Ak s ňou chcú niečo skúmať lekári alebo vedci, nech sa páči. Táto téma je absolútne nezmyselná, keďže ide o seba poškodzovanie, tak isto ako aj alkohol, fajčenie, drogy a stres!
Dovidenia.