Co si mysliete o Marihuane?

0vecka

je to droga... ako ohen dobry sluha zly pan ... nepovedal by som ze je velmi nebezpecna ale zase hovorit o nej ako o neskodnej bylinke by som si nedovolil :) ... podla mna je porovnatelna s alkoholom ... (sice na nu nieje fyzicka zavislost ale vela ludi na nej dokaze fungovat takze je vela kazdodennych hulicov pricom kazdodennych alkoholikov az tak vela nieje (ked neratam stredne a vychodne slovensko :-D))

indiasativa

Niekomu eufóriu, niekomu depky, niekomu psychózy. Závisí od osobnosti. A preto je nebezpečné sa s touto v podstate uzitocnou rastlinkou hrať. Je ako zrjadlo tvojej duše, precistuje, uvoľňuje, a ked na niekto nejake fobie či traumy, a nezvládne to, je zle. Podľa mňa je to spiritualna rastlinka a treba k nej pristupovať s rešpektom.

dolcegirl

Marihuana ze sposobuje depresie ? capricorn, netaraj, stav z marisky je tak krasny, podla mna je to uvolnujuce ako sex. Podla mna ani pri sexe sa clovek tak neuvolni...Jahodka123 dobre vravis ako vravis ;)

jahodka123

Alkohol je väčšia droga ako marihuana. Je to liečivá rastlina, ktorá vyliečila už aj rakovinu a HIV. Videla som vela dokumentov, prečítala veľa príbehov. Pokiaľ to niekto nechce fajčiť, nemusí. Liečivá je hlavne tinktúra, ktorá sa z nej vyrobí. Neviem, či ste zaregistrovali, ako neni dávno zavreli jedného staršieho pána z PN za pestovanie veľkého množstva marihuany. Poznám jeho dcéru, viem, ako to bolo. Liečil a vyliečil zopár ludí s ťažkými chorobami. Naposledy to bola rakovina hrubého čreva a týto ľudia mu idú teraz svedčiť na súd aj s papierom od doktora, tak verím, že ho prepustia a už to konečne zlegalizujú ! Lekári a farmaceutické koncerny dobre vedia, že je liečivá a práve preto ju nechcú legalizovať, pretože by prišli o veľké prachy, keďže je to prírodná bylina a oni by si na to nemohli dať patent ! Položte si otázku, z čoho by žili, keby sme boli všetci zdraví? Taký človek chorý na rakovinu užíva desiatky liekov za deň. Viete, čo to je za prachy ?? Je to všetko len biznis na úkor nás obyčajných ľudí, aby si oni zarobili a my aby sme vykapali... A antibiotiká a ostatné sračky sú najväčší bordel. Ja som mala po poslednej angíne také problémy, že som sa zaprisahala, že antibiotiká už nikdy v živote ! Nech si myslí kto chce čo chce, už vsádzam všetko na domácu liečbu - MMS a marihuana. Nebudem robiť nikomu pokusného králika. A tí, čo odsudzujete marihuanu aniž by ste vedeli, čo to je vlastne zač a vyskúšali to, tak sa prebuďte. Chápem, že ste ovládaní novinami a TV, ale to je všetko len demagógia, tak neverte všetkému...

Yersinia

Depresii je kopu aj bez marihuany :D Liek, a preto je zakázaná, lebo by farmaceutické spoločnosti "nemali co žrát" :) si myslím