skusenosti s psychologom

veva

zavisi od toho ci ma psycholog uzatvorenu zmluvu s poistovnami.ak ma neplati sa.
zisti si to na web stranke tvojej poistovne.ma tam vypisany zoznam svojich zmluvnych lekarov

panika

mozem len za seba-ja som chodila k sukromnej,kde som platila 200 za sedenie,ale potom som zmenila poistovnu a uz som neplatila nic.Platim uz len za cvicenia (400,-)

veva

pomaha mi velmi,dozvedela som sa o sebe velmi vela a symptomy,ktore sprevadzali chorobu takmer uplne vymyzli.no v terapii este pokracujem.

veva

zavisi aj od toho,aky sposob terapie dany psycholog robi - ci kognitivne- behavioralny pristup alebo nejake hlbine techniky. Ja chodim k psychologovi, ktory vyuziva hlbinno- dynamicky sposob.pri tomto sposobe sa psycholog takmer nic nepyta ,iba pocuva a mierne usmernuje rozhovor,nepisem ziadne denniky ani nemam robit nejake hlupe cvicenia ci ulohy....
ked som prisla prvy krat, na uvod mi len povedalzakl veci( tj - ze vsetko co mu poviem ostava medzi nami dvoma, ze mu mozem plne doverovat ) a potom bolo uz vsetko na mne.uz som hovorila iba ja ,teda kvoli comu som prisla a hovorila o probleme......

panika

to sa aj tak neda naplanovat.-)
ale asi vsade ide o to,ze on vedie rozhovor.On ti dava otazky (a vytiahne z teba aj to,o com si netusil).Netreba sa bat,