Problem ist pred partnerom na velku potrebu

Príspevok v téme: Problem ist pred partnerom na velku potrebu
nemenovane

Partner bude mat volny byt a v nedelu idem k nemu domov a budem tam asi styri dni. Problem je, ze mam trochu s problem, ked budem musiet na velku. Pravdepodobne budeme spolu stale, cize nie je nadej, ze by niekam odbehol a tak. Ja viem, ze je to riadna konina, ale proste nebudem moct pred nim ist, ale zase cely den, aby ma bolelo brucho nie je bohvieco a ani to nie je zdrave. Co mam robit? nemali ste aj vy taky problem? je mi to fakt blbe :/

papulkahh

ja chodim dva roky s priatelom

vacsinou byvame spolu unho, a ked viem že ide na velku potrebu idem za ním, skryjem sa, a ked viem ze uz to ide, tak mu zacnem prednasat reklamu o cistiacich prostriedkoch o spreji.

robíme si z toho srandu

Ailise

Ja vždy keď som na veľkej a je nejaká možnosť, že by ma niekto mohol počuť, natrhám tam toaletný papier a zamknem sa. S najväčšou pravdepodobnosťou tak ani nebude vedieť čo si tam robila.

upss!

alebo mu povedz ze potrebujes srat a ze tvoje hovno strasne smrdi, ze traja tvoji predchadzajuci partneri na to scipli, tak mu radis ist na dve hodiny k susedom. ze zatial sa ty vyseries aj vyvetras.