Prostitútka vs. manželka

Príspevok v téme: Prostitútka vs. manželka
nicol8

Po 15 rokoch manželstva mám problém s manželkou a sexom, máme to spolu max. raz za mesiac, ale potrebujem viac, Jej to netreba, sama mi navrhla inú ženu(samozrejme iba na sex). Pretože nemám v tejto oblasti skúsenosti, tak som sa spoľahol na internet a navštívil som privát. 100€ za hodinu, mladá vysokoškoláčka, hygiena v poriadku, ale inak to bolo nanič. Ani poriadne objať, ani chytiť za buchtu, nebodaj prstovať, všetko s gumou, bozkávanie mínus, absolútne bez záujmu, mal som sa dosť problém aj urobiť. Neviem, či to mám aj naďalej skôšať, jednak sa mi to zdá dosť drahé a nejak to nesplnilo moje očakávania. Dokonca aj ten občasný sex s manželkou mi príde lepší.
Otázka, hlavne na chlapov - aké sú vaše skúsenosti s takouto situáciou?

ali1

dotycny mozno vie preco si nasiel prostitutku a nie bokovku

ked povedia prostitutke ze ma vyfajcit a sexovat so starym panom ,urobi to,lebo za to dostane peniaze-zaraba si tym

ale ak si najde bokovku,ide o vzajomne sympatie...

co je pre vas to vacsie zlo?
bez ohladu na financie

doubledog

ved si najdi bokovku na sex, take tazke to zas nie je, aj ked teda zalezi co si zac.
cenovo ta to vyjde podobne ako stetka z privatu, ale budes tam mat aspon nejaku vasen.

2bodka

Treba riesit situaciu, nie hladat lepsiu prostitutku. Niekde musi byt pricina. Ak si stale este vazite jeden druheho a mate sa radi, malo by vam zalezat na tom druhom. Cital si tu prispevky o tom, ako sa moze chlap zhnusit zene a potom aj chut na sex odchadza, ak nepatris do skupiny chlapov, ktori sa po svadbe prestali o seba starat a nevidis problem na svojej strane, skus sa s manzelkou porozpravat, mozno ma naozaj nejaky zdravotny problem, pripadne ma milenca. Ked ma zena milenca, zvycajne nema chut na svojho chlapa...

macik

emanuela -preboha ..toto ako keby som čítala príbeh nejakého bezdomovca a nie normálneho chlapa-nič v zlom :( fuj ..bože,to sa ti ani nečudujem :(

ja nesúdim jeho manželku,nedovolila by som si to ,je jasné,že nejaké dôvody má -len proste,zže mji príde choré navrhnpút vlastnému mužovi štetku -to je choré,nie to,že ho nechce ...

zuzi74

Preco by nemohla zena stratit chut na sex? Moze napr. zo zdravotnych dovodov, alebo je to pre nu po tolkych rokoch stereotyp...nakoniec je to ich vec a ked sa tak jeho manzelka rozhodla, tak asi vie preco...

bingham, ved hod sem tu stranku, mozno mu pomozes...predpokladam, ze ked ten chlap tu cita tie odsudzujuce prispevky, tak uz nema chut ani odpovedat...

emanuela

aj ja som odmietla spávať s manželom asi po siedmich rokoch. strašne sa mi sprotivil. kým sme ešte spolu chodili, dbal na hygienu, chodil pravidelne k zubárovi. kvôli mne prestal fajčiť, lebo ja som nefajčiarka a uznal, že mi jeho dych asi v takom prípade veľmi nevonia. ale už dva roky po svadbe bolo všetko inak: sprcha len nasilu, zubára už nepoznal a začalo mu strašne páchnuť z úst. do toho cigarety a zdvíhal sa mi žalúdok len čo som okolo neho prešla. rýpal sa v nose, prdol si kedy sa mu zachcelo, grgal, škrabal sa v tom neumytom rozkroku prakticky celý deň. to sa dlho vydržať nedalo, hlavne keď s tým nemienil nič robiť a keď som sa chcela o tom s ním porozprávať, hneď ma zastavil že som citlivka. a hoci sme mali tiež dve deti, jednoducho som usúdila, že naše manželstvo týmto skončilo. aj keď som pred svadbou a krátko po nej mala chuť na sex s ním, potom to už nebolo možné.
tiež si myslím, že nemôžeme posudzovať manželku zakladateľa tejto témy, lebo netusíme, aký skutočný je dôvod, prečo s ním prestala spávať. žena len tak pre nič za nič nestratí chuť na sex. musí sa jej muž veľmi protiviť, keď jej nevadí ani to, že by spával s inou.

muc

macik, logicky rozum da to, ze na zaklade jeho prispevku na fore je prizemne sudit jeho manzelku. ak budes poznat aj jej argumenty, tak az vtedy si mozes urobit objektivny usudok. len tak zo srandy si partneri neodmietnu neznosti a intimnosti. minca ma 2 strany a ty vynasas sudy na zaklade jednej???!!! non sens!

"nikdy nesud cloveka skor, kym nechodis v jeho topankach aspon 3 dni."

xxxxxxxxxxxx

ze najst si vztah taky milenecky by znicilo manzelstvo :D preco tak pises? aky je to rozdiel ked ti milenku dovolila? keby vedela ze za to davas take prachy este len to podla mna zrujnuje vase manzelstvo ked vyhodis za hodinu 100e a ked ti to treba viacej nez raz za mesiac s manzelkou kolko das na to? celu vyplatu? :D o deti sa starat netreba? a o domacnost? to uz fakt si radsej najdi dlhodobu sexualnu partnerku s ktorou to budes mat zadarmo, no teda co zaplatits hotel ked nebudete mat kde ci pozves na veceru a podobne... alebo sem tam jej kupis nejaky darcek za to ze ti dava...