Benzodiazepíny a alkohol

Misko1212

Každopadne ti ďakujem za odpoveď :)) si zlatá...myslíš že kvapky su silnejšie než tabletky? predsa je to len iná forma Rivotrilu a predsa tá istá... kvapky a tabletky su veľký rozdiel,ale nejak som sa v tvojej odpovedi nedočítal čo sa mi stane keď sa opijem na rivotril... stačí mi málo alkoholu alebo viac? to len padnem na zem ?nič viac?

bibba

no ja ti hned poradim. rivotril berem tiez. ale uz nie som taka sprosta ako volakedy. berem rivotril 2mg v tabletkovej forme a viem, ze napriklad par krat ked som mala mozno 2 tabletky v sebe a vypila som nato asi 5 poharov vina tak som normalne padla na zem, uplne KO. proste par krat som si takto mohla normalne ublizit, lebo stalo sa mi to viac krat, ze som zrazu z nicoho nic, rozbita, padla na zem... zatocila sa mi hlava a bolo to. ale to ja som taky zly pripad uz sam o sebe. bezne som pijavala (aj naschval) na lieky. dokonca som pila velmi vela a casto... este si aj pamätam, ze aj tu na fore som vyplakavala, ze s tym neviem prestat. a viem, ze to neni vela, ale dva-tri mesiace som uz nedosla domov opita. a vobec to nesilim, vobec sa nemusim snazit. prislo to len tak. a samo od seba. ale mozno aj viem mat pevnu volu, ked naozaj chcem. v podstate som sa uz chcela prihlasit do skupinovej terapie, na liecbu a podobne, az tak zle to bolo. a nakoniec som si povedala, ze asi by tam odo mna chceli, aby som nevypila uz nikdy ani kvapku. a ja nechcem byt od takych prikazov zavisla. nechcem mat problem s alkoholom a byt ina nez ostatni, nedat si ani pripitok na nejakej oslave, napriklad... ked som bola mlada, velmi mlada, nevedela som sa prestat kvoli depresiam prestat isty cas rezat. az ked mi na psychiatri posmesne povedali sestricky, ze "ved ty tu nie si posledny krat, este sa vratis..." a naozaj... pytala som sa tam ludi a fakt tam niektori boli uz predtym, dokonca jedno dievca uz siedmy krat! povedala som si, nie, stop, nevratim sa a hotovo... len sa nerezat. a uz som sa nerezala. ale odbocila som od temy. len som chcela poukazat nato, ze vsetko sa da. lebo pila som na lieky, lebo som mala depresiu, potom som mala depresiu este aj z toho, ze neviem prestat pit na lieky. uplna katastrofa proste.

ale spät k tvojej otazke, ked nechces zazit okno, ale vyklad, kludne sa poriadne nadrb na rivotril.