No asi nepatrim do tohto sveta...

Príspevok v téme: No asi nepatrim do tohto sveta...
unknownmembe

ked sa snazim najst si normalny vztah a nie len dievca na sex...od vela ludi pocuvam ze maju hentaku a taku je??cku...ale mna to nikdy nelakalo mat sex bez lasky hoci som este dievca nemal a to uz mam 21....to je fakt take divne chciet mat sex s osobou ktoru budem milovat? sex som uz mohol mat ale som nekcel bo ako som uz spominal chybali my tam city :/....nepisem to sem kvoli masirovaniu vlastneho ega ale aj tak si rad precitam nazory...

milli11

"predpokladas, ze kazdy, kto sa v tejto teme vyjadril nehanlivo na pripadny sex bez lasky je podla teba automaticky aj praktikovatelom tohto sexu,"

Ale to tak vyzera, ked sa takeho sexu tak zastavate.

Dadula, ved aj bingham napisal o svojom zazitku, kedy ho mal prvykrat. Alebo si jeho frajerka, ze sa ho tak zastavas?

Neboj bingham, ja som to pochopila. Sexovat hoci v den zoznamenia je normalne, ale napisat nieco o sexe je uz neslusne. Ti, co cakju so sexom su bl.ci a vy, co sexujete hned, ste ti skveli a dokonali.

bingham

Presne tak, Dadula to uplne vystihla, Milli ty mas problemy s pochopenim textu co ti niekto napise...to myslim v dobrom, treba si to aj viac-krat precitat :)

Dadula56

Milli, mam pocit, ze mas problemy s pochopenim citaneho textu. Mne nevadi, ze si vytiahla svoj sexualny zazitok, ja len poukazujem na to, ze predpokladas, ze kazdy, kto sa v tejto teme vyjadril nehanlivo na pripadny sex bez lasky je podla teba automaticky aj praktikovatelom tohto sexu, pricom o tom nemas najmensie dokazy, lebo tu o svojich sexualnych zazitkoch nepiseme, narozdiel od teba.Iba porovnanie. Nic viac. Napis aj roman, ak chces.

milli11

Dadula, mas pravdu. :) Len nechapem, preco ti tak vadi, ze som vytiahla "svoj sexualny zazitok?" Ja som si myslela, ze zijem v slobodnej demokratickej krajine, ze mozem napisat co chcem. A nie, ze sa za to do mna pustia ini. Co uz, sloboda slova uz skoncila.

Dadula56

Milli, nie, ja som vobec nebola ani nie som rozculena. Len som mierne udivena, ze existuje clovek s takymi postojmi ako tu ty prezentujes. Ale ano, moze ti to byt jedno, to je vysledok, ku ktoremu si sa mala dopracovat, ibaze bez toho zaveru, ze sme tu vsetci skakaci postelovi. Lebo to nemozes vediet, kedze svoj sexualny zivot vytahujes len ty. A predpokladat to...to je dost kratkozrake.Ale ak sa ti s tym lepsie zije a vies si tym odovodnit, preco si sama, ze len preto, lebo ty si taka vzacna neposkrvrnena lalia a ostatne vztahy su automaticky len o sexe, tak prosim.

milli11

Dadula, ale ako si sa rozculila. No toto. Ako som si vobec mohla dovolit napisat nieco take. Ved dobre, mne to moze byt jedno. Skacte do postele s cudzim clovekom hoci aj v den zoznamenia.

Joo

ach milli to mas tak ,dnes je energicka ,,nezavisla a spravne drava zena pre muza vacsim prinosom ,ako ta co "sedi doma "a narieka ,ze nepatri do tohto sveta ;)