Nevysvetliteľné veci

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné veci
zvedavá1

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

pan d.

Ja som bol u I. D., jeho meno nenapisem, lebo by si to asi nezelal, hoci neviem preco, len mam taky citak.
Jednoducho som mu zavolal a vybavene. Cakal som nieco ine, lebo do toho trochu vidim, ale on robil nieco ine. Len sa modlil a modlil a modlil.
Ja uz kontakt na neho nemam.

pan d.

Ked som bol na exorcizmus, tak mi duch povedal, aby som odisiel, povedal mi: chod prec, ked sa modlil knaz. Ja som veril iba v silu modlitby, nie v Jezisa, v takeho Bozika nech si veria ti, co chcu v zivote len trpiet.

pan d.

Ludia budu verit na duchovne veci a budu ludia, ktori ich oberu takmer o vsetke peniaze, ak im jebne z Jeziska. Chodit kazdy den do kostola napr., modlit sa ruzence, rano, na obed, vecer, pred jedlom. Myslim, ze sa to vola religiozna schizofrenia. Ach kolko je takych schizofrenikov:D

0vecka

2 milli11 takato situacia je tu len posledne desatrocia... a aj tak chces povedat ze je v poriadku mat pri moci komunistov lebo ti zase az tak u nas nevrazdili ako fasisti??

milli11

Obcas sa mi nieco sniva, co sa potom splni.

Ja tiez nechapem, ako tak mohol vyhrat Fiko, kedze napr. z mojej 12-clennej rodiny ho volil len 1 clovek. A 3 z nasej rodiny volili rovnaku pravicovu stranu (nie SDKU, ani KDH).

Ovecka, tolko utocite na krestanstvo. Myslis, ze by bolo lepsie, keby tu bol islam? Teraz mozes beztrestne nadavat na boha. Ale keby si to skusil na alaha, hned by ta popravili. :((( Takze mozes byt este rad za krestanstvo!