Vlastna tvar na fotkach vase nazory

Lulu2011

2 bodka - tak si musis natrenovat vlastny super vyaz, ktory budes pouzivat stale :) taky, ktory t najviac pristane

jaja...

jaa ked sa vidím na fotke, si poviem : bože to takto otrasne vyzerám ? už sa nikdy fotiť nebude. No fakt som na fotkách škaredá. Brácha mi hovorí, že veď si taký v skutočnosti !!! Vždy mám pocit, že budem chodiť už len po kanáloch :))

ale sú fakt ludia čo sú fotogenický. V skutočnosti nie sú ani tak pekný ako na fotkách.

2bodka

Lulu2011, ja sa tiez tvarim ako hviezda :)) niekedy sa tvarim aj ako dve hviezdy :D ale aj tak to vzdy posobi velmi neprirodzene :) (tak dobre, nie vzdy, ale stava sa dost casto) :)

Lulu2011

2bodka - fakt? no vidis to by som si nepomyslela :)) ja ked viem, ze ma fotia sa viem tvarit ako hviezda najvacsia :D :D :D

2bodka

Lulu2011,

no u mna su skor momentky lepsie :) lebo ked viem,ze ma fotia, vzdy nahodim usmev ala debil :D a to sa snazim byt velmi prirodzena :) kysla smotana vyzera lepsie

Lulu2011

peta - kazdy vie byt fotogenicky len treba vediet ako na to, najhorsie su momentky, tam clovek moze vyzerat vyslovene ako idiot

peta111

..no ja som cisto nefotogenicky typ, myslim si, ze v reale vyzeram celkom pekne a na fotkach to nie som ja... a niektori to maju naopak... zavidim fotogenickym ludom, ale zase enjak ma to netrapi... len asi nebudem mat vela peknych fotiek na stare kolena :)