Opät na dne kvôli nemu

Príspevok v téme: Opät na dne kvôli nemu
macik

písala som sem už pred časom ...že mi priateľ začal pracovať v rakúsku ...
teraz odišiel včera ,resp.odletel ..úplne sám na 6 týždnov preč odo mna -odišiel ..proste nechal ma tu samú.odišiel na služobku do Korey ...
ostala som úplne sama ...
áno,boli časy,ked som ho neznášala,chcela sa s ním tozísť ..ale ..toto neodkážem ustaáť ..ako ma tu môže nechať ?včera som pri nom preplakala celý den ,ako sme sa llúčili,som ani nemohla rozprávať,čo ma tak zalievali slzy a on vypustil jednu slzu a nic viac ..a povedal mi,že " to zvládnem " ..nechcela som,aby odišiel,na tak strašne dlhý čas ...bože ľudia ..cítim sa tak hrozne ...
prepáčte potrebovala som sa len vykecať

ich

vobec nie si na dne kvoli nemu ale kvoli sebe.
nie je to az take zle ako to zle robis.
usmej sa a tes sa, ze si mozes v klude urobit svoj program.
ist na kozmetiku, precitat si dobru knihu...
zameraj sa na to ako ho prekvapis ked pride.
drzim paste

Batto-korea

Čo stále plačeš,neboj,on si tam nejaku jebačku najde...korejčanky maju pružne vaginy a dobre sťahuju!!!!

macik

may nepripada do uvahy,aby som tam ja sla za ním ( viacere dovody),a on prakticky tam chodi len na " 6 tyzdnov" ,on tam nie je nastalo-akoze roky..vieš ..to je niečo ine..neviem si predstavit,co by som tam robila ..a plno inych veci :(
velmi trpím,to sa neda slovami opísať...dnes som nahodou sla po meste a videla som autobus,ktorym ku mne on prichadzal kedysi,normalne mi zacali tiect slzy :(:( nemozem vazne za to,ja sa uz aj snazim,ale :(
ale inak dakujem za radu ...
" odskrtavat dni " :( hm ...to bolo dobre a vystizne

may

macik,ja ta uplne chapem.najhorsie je asi to,ze nevies kedy to skoncis.nemozes si urobit kalendarik kde si budes odskrtavat tie dni. mam kamosku co ma priatela v afrike,tiez kvoli praci.on je francuz,takze domov znamena francuzsko,ona byva na slovensku.maju to tiez tazke...ale nejak to zvlada, sustreduje sa na skolu,dala si ciel,ze ak to vydrzi,pojde aj ona do afriky. taka ta motivacia,ciel je v tychto naoko neriesitelnych situaciach velmi dolezity. nerozmyslala by si ze by si sla do korey ? mohla by to byt pre teba velmi dobra skusenost, mozno by ti to pomohlo aj v hladani prace po skole. do skoly sa mozes vratit hocikedy,ver mi :) prajem ti aby si bola silna a drzim palce :)

macik

dadula,ale pochop,ze ja nic z tych rad jednoducho -ake rady ?to,ze si mam nieco najst ,to viem aj sama ..a sa uz snazim,ale nejde mi to tak akoby som chcela extra vieš ...niekedy je to totiz tazke ..
a som na nom trosku zavisla no ..chapem..

Dadula56

macik, uz prestan s tym ako ta nikto nechape. Napisalo ti tu vela ludi, ktori si prezili to co ty. A nie je to nic, co by sa nedalo predstavit. Taka schizofrenia, maniodepresia, anorexia to su veci, ktore clovek nechape, lebo si ich ani nevie predstavit. Staci ti ist o par tem vedla, tam su skutocne zivotne tragedie.Ty si len prehnane zavisla na priatelovi, nemas ziadne zaluby ani kamaratov a teraz ti odisla jedina spojka s realnym svetom a zostala si sama len ty a tvoja hlava s ciernymi myslienkami. To sa da pochopit, vacsina ludi si nieco take aj prezila, ludia ti aj poradili co s tym, ale ty dookola len aka si nepochopena. Tak sa nadalej vyzivaj v tom aka si sama a nepochopena, to je naozaj super riesenie.

macik

3ntt neviem,o com hovoris,asi je to tu nejaka pouzivatelka,sa mi tak mari,ale ja si nicky nepamatam ..takze neviem

nikto ma tu nechápe ..tak nič ludia...

3nttt

a este sa spytam ci si si naozaj ista ze nevies kto je myska12?mozes si to premysliet.v jednej s tvojich milion tem si si dala (zrejme omylom tento nick).to by bola asi velka nahoda...