Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si o tom myslíte

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte
ARMIN 1

ahoj mám 51 rokov liečim sa u reumatologa,na artrozy ,osteoperozu reumu všeobecne ,u neurologa na tetaniu a trasenie rúk a in .., plúce -astmu u alergologički na alergiu prachovú ,chladovú na slnko atd.. teraz u ortopeda nahauksy a bolest nohy u očnej nevidím dobre.,chcela som si vybavit dôchodok aspon čiastočný invalidný ,lebo nie som schopná niečo urobit lebo mám velké bolesti klbov ,chrbtice neudržím nič tažžsie v rukách ako napr neodnesiem kávu v jednej ruke vždy ju vylejem nevládzem sa postavit hoci všetko robím ,ale pomaly a s bolestou doktor ma poslal k psychyatrovi,že to sú neni argumenty na dôchodok tak neviem urobil dobre ?ale mna ničí tá bolest neviem či mi psychyater pomôže čo vy na to?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.