Orálny sex - vyvrcholenie

Príspevok v téme: Orálny sex - vyvrcholenie
miselkaaa

zdravím, chcem sa spýtať takú možno trošku banálnu vec. čítala som si články a niekde som sa preklikala až na tému orálny sex a jedna žena písala" keď už cítim že bude tak ho dokončím rukou lebo nechcem prehĺtať"..je pravda že ja som ešte nikdy nikomu nerobila orál a tak sa chcem spýtať že ak to už príde tak ako budem cítim že" už bude"? nechcem totiž prehĺtať nejak sa na to necítim ;)

andra22

Môj ma najradšej,keď ho ešte po vystreku do pusy dlho cucam a sajem,ten podtlak mu spôsobuje obrovsku rozkoš a skoro vždy mu tak po 10min. znovu stvrdne a vtedy dáme druhé kolo..často to robíme v 69 a mňa tiež takto robí a spraví,že som dosť drsna a nekontrolujem svoje zubky pri orgazme,už som ho i uhryzla na žaluď ale nie do krvi...

Karuss

veď prehltanie nie je na tom to najhoršie podla mňa :) mam skôr problém so samotným "aktom" Neskutočne ma nadúva, keď ho mám krku (ospravedlňujem sa za výraz). Tiež to je dosť trápne a neviem to ovplyvniť :/ pritom to robím rada, baví ma hrať sa trošku ako malé dieťa, len tie krčné problémy..

miselkaaa

ali1: ďakujem taký nejaký podrobný popis som si predstavovala :D :)
a áno viem že by ho prehĺtanie najviac potešilo tak uvidíme:) v každom prípade ďakujem ;)

ali1

ani si neveis predstavit aky musi byt jej priatel rad ked ho prehltne,ma istotu aspon,ze sa ho nestiti a berie ho ake ,,moje druhe ja,,

samozrejme keby som fajcila nejaku znamost nie priatela tak vystrek by som si nechala na prsiach a nie do pusy...to sa mi uz stiti,ale priatelove istotne nie

ali1

miselka :)

ono penis budes v puse alebo ak ho budes drzat v ruke pusou robit pohyby ono to pride a ty to zistis,tak ze penis bde pevnejsi ako keby vacsi, ale jednoznacne stuhnuty....najepsie bude,ked povies priatelovi nech ti da nejaky znak, ze za blizi vyvrcholenie.

Ja to hltam,nie je to nic hrozne.
Chut semena zavisi od toho co parner konzumuje,ten moj ma zzdravu vyzivu,mozno preto je to chutovo OK.

Vela stastia,neboj :)

iskierka

tesne predtým zabliká :D
čo ja viem, možno ju on sám upozorní, alebo to na ňom jednoducho vidí....( alebo počuje) :)