Aknenormin / Roaccutane

RNG

Ja tu len chcem znova pripomenut, ze velke davky vitaminu A maju rovnaky ucinok ako ta zamorujuca chemicka nahrazka isotretinoin. A vitamin A je dokonca ucinnejsi a telo ho lepsie, znasa, ako isotretinoin, lebo je to prirodna/prirodzena latka aj ked uplne neskodne davky napr retinol palmitatu su ovela nizsie.

Ale potlacenie vylucovania tukov v kozi je samozrejmeze skodlive, vzdy.
A zialbohu sa potlaci pri tom aj vylucovanie slin, ochrannych hlienov a podobne

Monii

ja som ho brala tiez, preto vravim ze to nie je sranda.. bola som na tom tiez rovnako, a ten prispevok bol venovany zakladatelke, kedze pisala ze nema tazke akne ale iba trosku.. ja som tiez skusala vsetko asi, pomohol len aknenormin a modlim sa, nech sa mi ten humus nevrati..

aurora666

nic v zlom ale taketo nazory ma dokazu nastvat...mala som hrozne akne, a fakt si myslite ze prve co bolo, hura idem brat roaccutane? niekolko rokov som sa trapila s virazkami, az som dospela do stadia, ked som sla ku koznej na kontrolu bez makeupu, a mama mi vravi, a to chces ist takto autobusom? a nahnala brata nech ma radsej odvezie autom...skusila som vsetko, a tym myslim fakt vsetko, nic nepomohlo, len roaccutane, a ked niekto povie, ze som leniva ked som na to brala lieky, tak vidim cerveno...a ze ma to moze zabit? to moze aj kivi ked mam na to alergiu...a okrem toho vacsie tazkosti by som mala keby som to nebrala, a to myslim psychicke...hanbila som sa chodit von, plakavala som kvoli tomu velmi casto, ked som sa divala do zrkadla vlastny otec mi povedal, naco sa tam divas, aj tak si skareda (zo srandy, ale mne to velmi vtipne teda neprislo), nemyslim si o sebe ze som povrchny clovek, ale z toho ako som vyzerala som mala naozaj depky...nechcem vyzerat ako obhajca roaccutanu, ale mne to pomohlo, a aj ked sa mi akne po case vratilo, nie v takej forme, a uz nemam chut plakat vzdy pri pohlade do zrkadla a niekedy si dovolim dokonca vyjst medzi ludi aj bez makeupu

Monii

ľudia sú leniví a je jednoduché papať tabletky ráno večer .. než skúsiť rôznu kozmetiku, starostliosť .. a tým nemyslím len zakladateľku témy

helah

Výborné zlepšenie pleti s akné aj inými problémami je s Collagenom. Zajdi na collagenclub.eu, sú tam skúsenosti aj kontakty. A je to čisté, na prírodnej báze, naublíži, pomôže. Mám vlastnú skúsenosť.

who

nechapem, ze v casoch, ked sa dat dat plet do normalu s trochou snahy a davkou antiky, siahate po liekoch, ktore Vas mozu zabit...

hmmh3

užívam Roaccutane bez antikoncepcie .. dokonca som nebola ani u kožnej. Plet nemám až tak zlú preto mi stači aj najnižšia dávka čiže 10 a pohodička :)))

Monii

tak skus aj drahsiu kozmetiku, precistit creva, zuby poriadne skontrolovat, roakutan je uz uplne posledna moznost na tazke akne.. pokial nemas cysticke akne tak to prosim neber..

adusha358

čo je na tom lieku zle?? Nemám až takú strašnú pleť ale chcem ju mať čistú a mám aj čierne bodky pomôžu aj na to??