Duspatalin - RNG

Príspevok v téme: Duspatalin - RNG
petarqwe

Dobry den, dva tyzdne som bral Duspatalin, rano a vecer... v pondelok som si dal poslednu tabletku a dnes ma opat chytili krce s hnackou, ked dostanem tie krce tak musim ist okamzite na WC a stravim tam aj pol hodinu, je to strasne ked ma to chyti niekde v autobuse, skole,... prosim ta RNG mozem duspatalin uzivat dlhodobo? mam vsetky vysetrenia v nemocnici urobene a vraj mam vsetko OK, dali mi ten duspatalin no a dnes som to mal zas :( :( :( :( :(

RNG

Mikrovlakniny mozes dostat lacnejsie a kvalitne aj na Slovensku, napr z predajne na nete pod menom vemica.eu
Maju tam lacne psylium, a inulin. Pektiny dostanes z jedenia jablk, 2 denne
Ine je zatial na Slovensku nedostupne, ja si osobne kupujem glucomanan v prasku v librovych baleniach, najdes to cez Google.com a arabinogalaktan(susena stava zo zmrekovca opadaveho-larix) kupujem zo swansonvitamins.com kde to maju pomerne najlacnejsie. Ale kedze si na Slovensku, musis prihladat aj na cenu postovneho, ktore moze byt poriadne vysoke. Iherb ho ma momentalne pomerne najnizsie.

RNG

Skus napr internetove predajne ako iherb.com alebo mnohe ine. Tam je dobry vyber a ovela nizsie ceny, nez z domacich predajni na Slovensku.

RNG

Duspatalin je patentovany liek, Mebeverine, tj chemikalia , kde uvadzaju plno roznych moznych skodlivych efektov.Na stastie su dost zriedkave.
en.wikipedia.org
Ale mebeverine nevyriesi situaciu okolo zleho traviaceho procesu,nedostatku kyselin a enzymov, vcitane zleho mikrobialneho osidlenia criev.
Cele, co robi, je umelo potlaca prirodzene krce criev, ktore sa chcu hnackou zbavit=vyhodit skodlive mikroby a ich toxiny. A to neviem, ci je dlhodobo dobre, lebo zabranovat telu sa branit nie je velmi dobry pristup.

petarqwe

vdaka za odpoved, a ten duspatalin sa moze brat dlhodobo alebo nie? lebo vraj mam syndrom drazdiveho creva.. ale nezda sa mi to, lebo tie krce dostanem aj ked niesom v ziadnom strese atd

RNG

Traviaci proces si treba napravit, na to nepomoze brat ziadne lieky ale treba dostatok kyselin, enzymov mikrovlaknin a kvalitne probiotika.
Pokial nemas v crevach aspon 90% dobrych probiotik a zle mikroby vynicene, budu sa ti hnacky vracat, lebo sa telo snazi skodlive mikroby a ich toxiny vyhodit.Pomoz mu branim horeuvedenych.