Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

amlody

tobiana
no ja som dnes cvicila, hodinka zumba a pol hodka taebo, to uz som nevladala...no moc necitim, ja neviem, som zvedava v pondelok, dnes som si kupila rifle a stale rovnaka velkost, takze asi urcite nic :( ale musime byt trpezlive, odvazne, silne a myslim, ze v pondelok bude usme na tvarach :) a mozno pojdem aj tie rifle vymenit :) sice som bola dnes na zapis v skole a baby mi vraveli, ze som schudnuta ale to je rok co ma nevideli a medzi tym som ja uz drzala traaaasne vela diet...pri 90 dnovej som pekne schudla ale tych jedal som uz tak objedena, ze ju ani vidiet nemozem...a teraz ma tu lakaju na zakusok,ale uz som poevadala nie, ved som sa s Tatianou pohadala tak sa musim aj so zakuskom, nie??:)

tobian

hm... ani ja som veru necvicila,ale no co uz ved sa hadam polepsim
ale som zvedava ako to dopadne na tej vahe v pondelok,dufam ze mi nieco padne dole
amlody ty citis,ze by si mala menej,ja ani veru neviem,ale dufam ze nebudeme sklamane

amlody

no tak vcera ziadne cvicenie nebolo, ale dnes si to vynahradim bude dvojnasobok a zajtra tiez...dnes rano activiu, kavu a neskorsi obed o 16:00 leco, samoska ze chleba chybal :) pojdem si zacvicit, vyhoda toho je, ze mi po cviceni jest nechuti a mala by som utekat spat :)) ale pri najhorsom, nic sa nedeje nieco sa v chladnice, nejaka ta bielkovina najde :D
baby som nadsena ako vam to ide, ste sikulky a som zvedava ako to dopadne...ja sa pondelok vazim, takze hned budem pisat

amlody

baby a aký jete ten TOFU?? lebo ten co je v Kauflande mne moc nechuti, teda je tam tusim viac druhov, aky by ste mi poradili?

tobian

amlody
ako moja,ako to ide?vcera som sa sice neozvala,ale vsetko je OK,nic som neporusila,dnes som si z tych receptov robila palacinky,mnam celkom dobre:-)
a co Tatiana?je to riadna potvora,ja ti radim pohadaj sa s nou a mas pokoj,ja ked vykladam doma nakup a zavonia mi pecivko juuuj...ide ma porazit ako mi to vonia,ale zatial sa ovladam,tak sa ozvi co a ako ajooj

tobian

bubu777
ja jem aj cottage syr a tvrdy je menej tuku Cleopatra,ja ho kupujem v Kauflande ,alebo v Hyperke a otruby kupis vo vegetke :-)

nathalia09

1.fáza je najhoršia,musíš jesť čisté bielkoviny.až druhá je lepšia,bielkoviny+zelenina.Pri prvej som schudla 4kg za týždeň,takže to ma najviac povzbudzovalo,ale idem s vami do toho,to je jasné:)
syry možeš jest iba nizkotučne,ja nejak ani nepoznám,ale tofu možeš jest to viem.