Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iriska

mojka,nikdy nehovor,spackany zivot.si mladunka a vzdy je cas zacat nieco robit a dostat sa o kus dalej. ani nevies,ako ma nesmierne tesi,ze uz papanie ide dobre.
ked budes na kontrole v nemocnici,tak sa popytaj lekarov,ako to vyzera,co mas este robit,aby si si pomohla a co nerobit,aby si nieco nepokazila...ja sa tak vypitujem vzdy,az to vyzera,ze som prilis uzkostiva.ale je to moje zdravie a moj zivot,a lekari su na to,aby nam pomohli a poradili. dokonca si niektore otazky napisem do zapisnika,aby som ich nezabudla polozit.a je mi jedno,co si o mne myslia.

misha

iriska, neviem povedať, či je to lepšie:-( Ale aspoň tie 4h nemyslím toľko na jedlo, anorexiu, kalórie, spackaný život..to je pravda...

misha

iriska, ja to mám do mesta len 15min. rýchlou chôdzou...Takže ty si to aj spálila!!!!- tú energiu...A mak mám veľmi rada, ale moc ho nepapám..Predvčerom sme mali slivkovo-makový koláč:-))))

iriska

tak to su dobri kolegovci.som velmi rada,moja,ze mas tu pracu.berem to ako pomoc v pravy cas.
si predstav,ze by si bola cely den doma :(( tie myslienky...teraz je to lepsie.

iriska

mishi,si zlata,ale ja pri svojich 60-62kg uz moc pribrat nechcem.staci mi 60 a topanky na vyssich opetkoch.
viem,lepsie by bolo dat si spagety bez omacky,ako naopak, ja som taky jedak,ze nikdy nezjem cele jedlo komplet.vzdy si z neho vyberiem iba nieco.napr.omacku bez knedle,zemiaky bez mesa alebo meso bez zemiakov...trochu oddelenej stravy sa snazim papat,ked uz je toho tolko! ale nie vzdy sa dari.dnes som aj hodne pochodila po meste.centum je daleko od mojho byvania,tak som mala poriadnu prechadzku.
s riflickami mas pravdu...uvidime,co urobim. a este ma napadlo,papas mak? ma vela vapnika na zuby a kosti.

misha

iriska, to Tvoje papanie- mňam!! No, a je pravda, ja by som si dala tiež radšej čokinu:-) Ale zaujalo ma, že si si dala omáčku bez špagiet:-)) A tie rifličky- keď pribereš, nemusíš nič zmenšovať:-)) A keď to máš na doma, tak to môže ostať aj široké:-) Ja osobne nemám rada moc veci upnuté, lepšie sa cítim vo volnejšom oblečení, cítim sa potom aj štíhlejšia...

iris.

a este konzervu sterilizovanej kukurice! strasne to so mnou. a mam sa zatial dobre.som si kupila rifle,ale akesi siroke.nevies,ci sa daju zuzit? mam zvonku viac obsit po bokoch alebo aj zvnutra?? to su sekacovky-mali zlavu 50% a budem ich mat iba po dome.aj dlhee su.aspon 10 cm zkratit....iba som si roboty narobila :((
ako bolo v praci? co nove? a ti kolegovia?

iris.

mishi,ani sa mi nechce registrovat.niekto sa vcera alebo dnes zaregistroval pod mojim nickom :(
mishi,tesi ma,ze papkanie pokracuje ok,a treba este terapia, aby si to zvladala aj psych. a aby si mala dost sil,aj ked pridu dni recidivy.
moja,to lizatko...ja radsej poriadnu coklidu alebo keksicek.dnes som jedla:
rano 2 banany,potom nanuk, salamu, omacku na spagety,co som varila-bez spagiet, kapucino s tribitkou, 1 avokado...a neviem co este. dnes som to prehnala,a to je do vecera este dalekooo! teraz si idem omedovat caj.tak vidis,lizatko ma neuspokoji ;) ale veternik :P mnam!

misha

iriska, už na tom pracujem!!! A aj ten pitný režim sa snažím dodržiavať, hoci už ma to nebaví:-( Ale musím:-( Ešte si nenapísala, ako sa máš ty:-)