Strie

Príspevok v téme: Strie
Chloe444

Ano viem, tem o tychto nenavratnych jazvickach tu bolo uz vela, ale nasla som tam len nejasne info, viem o nich uz vela mam ich niekolko rokov na zadku a stehnach a viem ze je to nenavratne, ale chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenost s tym LASEROM, ktory by to mal zredukovat pripadne nejakymi serami z lekarni ktore by mohli boli ucinne, dala by som zato vela keby mi to naozauj pomohlo.

Julia 1234

Niekde som čítala že mezoterapia s nejakými roztokmi,ale fakt neviem kde a ani či to vôbec u nás robia.

sususu

ale povzbudit treba, ak to vsetko budes kombinovat tak sa stav pokozky naozaj zlepsi. mne najviac pomohla masaz takou tou rukavicou pocas kupelu po cviceni a potom ten gel...ale cakat ze to vsetko za teba urobia gely - to fakt nie...hocikolko by ten krem stal. a este je dobra sauna...

sususu

skusala som vsetko, mam nakupene pristroje masazne na celulitidu aj strie, gely proti celulit. a strie, z lekarne rozne tie terapie rano a pred spanim, bola som v salone na obnovenie kolagenu to stalo okolo 70e a dokonca som si kupila aj krem 9minutovy proti celulitide za 100!!!eur a NIC tak fakt neminaj peniaze...jedine zdrava strava, vela ovocia a zeleniny, pitny rezim, nejest mastne jedla a sladkosti ako pise mira a hlavne vela pohybu. ale aj tak sa iba zlepsi stav, nezbavis sa toho zial ... iba si na to zvyknut :-/

Chloe444

sususu ... dakujem vam obom a sususu ked hovoris ze si uz vyskusala asi setko ... tak skusalaa si nejake kremy na spevnenie koze z lekarne?? vichy alebo podobne.. lebo to by som mozno aspon skusila ci by to pomohlo zmiernit

- mira

U existujúcich môžeš len zmierniť viditeľnosť tak, že spevníš pokožku. Spevníš ju ryžou natural a obilninami ktoré obsahujú dostatok vlákniny. No a ak nebudeš jesť všetko, čo pokožku oslabuje - sladkosti, nasýtený tuk a ovocie.
K tomu pohyb.

sususu

na to nepomaha nic..ani terapie ani gely...neutracajte zbytocne peniaze za reklamu ... zmiernit resp. zabranit vzniknutiu dalsim moze iba sport a pitny rezim...nic ine...je to proste popraskana koza, s tym uz nic neurobisa to som uz vyskusala asi snad vsetko ... :-/