Neschopny milenec, partner?

Príspevok v téme: Neschopny milenec, partner?
Milan_BB

Ahojte,
uz dlhsi cas ma trapi jeden problem. mam priatelku, s ktorou som viac ako 4 a pol roka. Mavame spolu sex, ked sa nam zadari(niekedy tak 4x do mesiaca), sexujeme uz 3 roky. Problem je ten, ze partnerka aspon z mojho pohladu uprednostni radsej oralny sex alebo prstovanie, namiesto sexu a to z toho dovodu, ze si to az tak neuzije. Predohru mavame tak 20-30min, a potom ked ideme na vec, tak parkrat zasuniem a uz som hotovy. Samozrejme potom partnerku dorobim, ale niekedy vidim na nej, ze by bola radsej keby to bolo aj dlhsie, aby aj ona nieco z toho mala, lebo takto z toho nema vobec nic. Ved kto by aj mal z asi 1min sexu. Sama mi povedala, ze ju ten sex obcas bavi, a ze ho az tak nepotrebuje k zivotu, ale myslim si, ze keby som ja vydrzal dlhsie, tak by aj zmenila nazor. Takze castejsie praktizujeme ine druhy sex. hratok, nez samotny sex, co ma aj dost stve. Ale tak celkom chapem priatelku, ze ju to az tak nelaka so mnou.
Myslite, ze som neschopny a mala by si najst lepsieho partnera?

Maoam

aha...no mozno by nebolo zle aby popracovala troska na svojej kondicke, vsak mlada baba je to, nie? to je nic moc toto...

trenujte obaja ;-))

Milan_BB

to MAOAM: takto som to myslel. ze sex trva kratko, ale ja ju potom dorobim rukou/ustami, a potom je vycerpana z toho. no a potom uz nie je sil nato aby isla este druhy krat na sex.

odpovedam

milan BB, ja nie som chlap, neviem, ako presne v tomto fungujete. Iba pisem, co pomohlo mojej kamaratke dat dokopy sexualnu stranku jej vztahu. Najprv chodili po lekaroch a pomohlo az nemasturbovanie, kym si potom jej priatel zvykol na pohlavny styk, nie na ruku. Neviem, aky to moze mat ucinok u inych chlapov. Iba ti ponukam moznost.

Maoam

pri masturbacii mas menej stimulov ako pri skutocnom sexe so skutocnou babou, chlapci, ktori su zvyknuti casto masturbovat + pripadne casto pozerat Pcka, maju problem, ked pride ku skutocnemu sexu so skutocnou priatelkou, lebo tam je tych erotickych stimulov podstatne viac, od blizkosti tela, cez vonu, pohyby, stony, atd... a maju väcsi problem s vydrzou

takze jedine pravidelny trening s priatelkou ti pomoze a ako som uz pisala, mozno by stalo zato vyskusat to tak, ze prvy org mat inou formou, zbavis sa pretlaku a napätia a az druhe kolo potom styk samotny

inak nechapem co si myslel tym, ze priatelka je po 20min vycerpana, po 20min coho? ked sex trva minutu?

Allenkaaaaaa

milan, podla mna nie si neschopny, pretoze vidno na tebe, ze so situaciou chces nieco robit a zalezi ti na vasom vztahu. Neschopny by si bol vtedy, keby si nebral ohlad na partnerku, len sa urobil a nezaujimal by si sa o jej pocity :)
Moj priatel hovori, ze je vsetko v hlave. Jeden kamos zas vravi, ze na to, aby vedel vydrzat co najdlsie je potrebne k tej "hlave" pripojit aj specialne cvicenia :)Na nete ich najdes pod nazvom KEGELOVE cviky. Urcite vyskusaj :)

odpovedam

kamoska mala presne podobny problem so svojim chlapom. Liecil sa aj u sexuologa a nic mu nepomohlo. Az im nakoniec nejaky americky lekar poradil, nech si to chlap sam nerobi, lebo si vybije vsetku sexualnu energiu. Tak to potom aj obmedzil na nulu a po niekolkych tyzdnoch mohli mat normalny pohlavny styk. Tak to skus. Bud sexuologa alebo nemasturbovat.

Maoam

ked to u teba trva tak kratko, tak mozno by pomohlo tebe najprv sa urobit (napr. oralne, rukou) a az na druhe kolo, ked uz ten najväcsi tlak u teba opadne, skusit s nou penetraciu, myslim, ze by si potom vydrzal dlhsie ako minutu

Milan_BB

Druhe kolo nerobievame, ja partnerku dorobim a potom je z toho vycerpana, a nejak sa nedostaneme na druhe kolo,po takych 20min nie je uz taka chut na dalsie kolo.