Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

jajaja295

boze baby, toto ked citam..najhorsie na tom je, ze kamoska chcela, aby som ju dala dokopy s mojim novym kolegom..tak som tak spravila..ale bolo jej divne, ze s nou nechce ist do mesta..myslela si, ze ma urcite inu..len potom sa z toho vyklulo to, ze je lakomy..ked ho volala na kavu, tak ze jeho take nebavi..raz ked ho uz konecne vytiahla do mesta, tak potom zadrel, ze si zabudol penazenku, cize kavu musela zaplatit ona a jasne, ze jej potom prachy nedal a ani ju nikam nepozval..ma auto na plyn, cize moze behat kade tade, ale on sa do mesta dotrepal radsej na starom bicykli ukrajine a nechal sa vozit na jej..ked mala zase chut na kavu, tak sli na shellku a on si nekupil, ale pil z jej kavy..prip. ked jej hovoril, ze ako pekne vonia, parfem lacoste alebo dior mala, tak ze co, taky drahy, ze on ma z kauflandu..cisty konec

Carie

2bodka: tak to je tiez dobre :-))))) No vidim, ze nielen ja som si s takymto clovekom zazila, takych chlapov je asi viac jak sa zda. Tento "moj" chodil kazdy vikend za mamickou a so mnou si nikdy neurobil ziaden program. Ked som chcela byt cez vikend s nim, tak som chodila s nim jeho mame, ktora bola inak ku mne mila. No a raz som si nieco objednala cez internet a chcela som si to osobne vyzdvihnut. Piatok bol den, kedy koncil v praci skorej aby mohol byt cim skor u mamy. Ja som mala ist s nim. A poziadala som ho, ci by sme sa cestou mohli stavit v tej firme kde som si to objednala, aby som si to vyzdvihla. Bolo to fakt kusok odtial, kde sme byvali, ani nie 10 minut autom! A on povedal, ze ma tam nezoberie, lebo by to narusilo jeho plan a to on nema rad. Ja som sa citila strasne oklamana, lebo ked on predtym isiel na dovolenku s kamosmi, ja som jak taky chuj behala po meste a kupovala mu vybavu, co tam potreboval. Napr. si objednal nejaky batoh a bolo to treba vyzdvihnut v predajni. Bolo to nie daleko od firmy, kde som ja pracovala a tak tam poslal mna. A ja som poslusne tam isla bez reptania a mu to vyzdvihla. Ale zhanala som mu aj ine veci v sportovych obchodoch v meste, zatial co on bol v praci. Pondelok az piatok robil vzdy dlhsie a domov chodil tak o osmej vecer, aby mohol v piatok skorej skoncit a fujazdit za mamickou.

2bodka

Carie, detto moj pripad :) vysal zo mna energiu a radost zo zivota az po rozchode, ked som sa konecne odhodlala poslat ho kade lahsie som si uvedomila ako strasne dobre mi je samej a zrazu bol cely svet zase krasny :) ani som nevedela, ako velmi ma tento vztah vycerpava a unavuje :)

Carie

orol: hotovost sa predsa nedava, to by bolo blbe aj mne a nikdy by som to nevzala. ale keby kupil aspon nejaku drobnost, cokoladu, vzdy potesi kvet, nemusi to byt zrovna nejaka paradna draha kytica, staci jeden kvet. A mne osobne by urobilo radost aj keby mi nasklbal na luke nejake polne kvety. Ale ked ona jemu stale nieco kupuje a on nema potrebu jej kupit ani raz ani nejaku drobnost, dokonca uplne odignoruje jej meniny tak to je uz vazne. dadadaggg fakt mu nic nekupuj, neskor sa budes citit akurat vyuzita. Ja som po tomto vztahu nebola 2 roky schopna mat vztah, pretoze som sa citila jak vyzmykany citron, nebola som schopna ani do ziadneho dalsieho vztahu nic davat, pre ineho chlapa cokolvek urobit lebo som sa stale citila zneuzita

2bodka

A zabudla som na vecernu romantiku, ked pozerame spolu film u neho, on si z nejakej skrise vytiahne cokoladku a predo mnou ju zje bez toho, aby sa opytal, ci si tiez nedam :D
A ja blbec som pri nakupoch vzdy myslela aj na neho, cize ked som sebe kupovala sladkost, vzdy som kupile dve, aj pre neho.. No uznajte, ked je niekto blby, tak je blby :) tym myslim seba teraz :D mna doma ucili podelit sa so vsetkym, a ked je len jeden kus, da sa prepolit na dve casti :) To by ale jeho nenapadlo asi

2bodka

Carie :))
asi by sme mali zalozit klub :) hehe
no este som si spomenula na jednu prihodu :) Od otca z prace dostal zolikove karty - reklamacny prezent nejakej firmy. Doniesol ich k nam (my sme spolu nezili, ale cez vikendy u nas spaval a samozrejme sa u nas stravoval). Karty sme hravali, jeden cas nas to dost chytilo a sutazili sme aj s mojou mamou :) No a ked sme sa rozisli, tak karty pytal samozrejme spat :D Potom ked som mu ich po bratovi poslala (robia spolu v praci) pisal mi, ze tam dve chybaju, tak mi ich posiela spat :D hahahaha
To boli take usmevne konce, ja som uz nemala sil ani si hlavu otrieskat o stenu :)

Carie

ronie: No tiez dobry kreten. Mna ten "moj" nikdy do restiky nepozval, akurat ma raz pozval na kavu a to bolo na prvom rande. A tym to bolo pre neho vybavene nadosmrti. Mala som rada jednu cajovnu, bola tam prijemna ezotericka atmosfera, kolko krat som ho presvedciala, nech tam ideme, nikdy sme tam neboli. Lebo ze caj si predsa mozem spravit aj doma.

Carie

2bodka: no vidim, ze je nas tu viacej :) Mna vtedy moj byvaly hrozne nastval prave preto, ze ja som sa mu tiez snazila urobit radost a kupila som mu darcek, o ktorom som bola presvedcena ze mu urobi radost. Ale on sa s niecim takym vobec neobtazoval. Keby dostal v praci pero, tak by mi asi daroval to. A este by som mohla byt rada ze som vobec nieco dostala pri jeho povahe!

2bodka

Carie, k tej kolekcii keksov, ja som od svojho ex dostala elektricku zubnu kefku (na Vianoce), pretoze ju kupoval sestre a druhu dostal akciovo, bud zadarmo alebo za euro :) (to uz si nepamatam)
a este aby som nebola svina, este sadu olejov do kupela, ktoru dostal jeho otec v praci ako prezent nejakej firmy :)
to len ja pako som minala tazke prachy na darceky a vymyslala som co ho naozaj potesi, cely rok som si vsimala co by mu spravilo radost :D Proste ludska hlupost nema hranic a moja je absolutne nekonecna :)))