Len chcem počuť názor ...

Príspevok v téme: Len chcem počuť názor ...
Anonymná128

Po prvé - ospravedlňujem sa za dlžku ..

Pred mesiacom a pol som začala chodiť s jedným chlapcom .Ja mám 17 a on 24 ... Ľúbim ho , no často sa v ňom strácam a neviem ako sa mám zachovať , pretože ...
Má veľmi ťažký život . Jeho rodičia sa rozviedli , on žije s matkou , ktorá ho ponižuje , dáva mu všetko za vinu , denne ho psychicky nervuje ...Jeden týždeň , keď býval sám doma ,som k nim chodila a keď na to prišla jeho matka vyhľadala si moju rodinu a odkázala mi ,nech sa držím ďalej a viac k nim nejdem ... Nemá možnosť ísť bývať sám a otec chce zostať sám ..
Prešiel si snáď už všetkým .. Drogy , alkohol , výtržnosti ... proste všetkým .. Toto mi rozpráva len málokedy , vtedy ho len počúvam a dávam si všetko dokopy .. Povedala som mu , že on nie je jeho matka či rodina ( s bratom sa nebaví,lebo je to pako a predáva drogy , otec bil mamu atď ... :( ) a že kašlem na to akú má zlú minulosť ... Teraz má za mesiac 24 rokov , má dobrú prácu , chce sa uči´t nové , zarobiť si a mať normálny život ...
Je nám spolu fajn , náš vz´tah je založený na porozumení a láske ... Povedal mi ,že počká so sexom , i keď viem , že on by neváhal , ja sa však necítim pripravená ..
Háčik je však v tom , že je dosť poznačený situáciou doma , občas sa mi pár dní neozve a povie ,že sa opil ,lebo už nevládze , že nechce ,aby som ho videla na dne ... atď ... Je to veľmi zložitá povaha , sám mi povedal na začiatku ( keď sme ešte neboli pár ) , že nech radšej odídem , pretože má príliš pokazený život a nechce do toho namočiť aj mňa ....

V týchto dňoch sa mi opať neozýva a mňa to strašne štve , mám strach či je všetko v poriadku ... Neviem však ako mám občas reagovať , pretože si myslím ,že toto sa vo vzťahu nerobí ,aj keď to má ťažké ... Stačila by jedna sms , že zlatko , som ok , potrebujem byť sám ... a chápala by som ho ...
Len takto neviem , ako dlho vydržím ,že sa len tak odmlčí , vybuchne ,alebo sa nebudeme mocť stretnúť , pretože sa opije , zhúli .. atď .

Možno si niekto povie ,že som hlúpa , že nech si fakt držím odstup od takej rodiny ... no viem ,že on je iný , že chce mať dobrý život , len ho to pohlcuje ...
Ďakujem za príspevky ...

Carie

Jo, lost to dobre navrhol. Neviem, ci on bude ochotny ti tu knihu posielat postou, ale ak sa da, posli k nemu niekoho znameho, nech ti ju vyzdvihne on, nech sa s nim uz nemusis stretnut. A on nech sa flaka teraz kolko chce, uz sa nemusi nikomu hlasit, nikto sa ho nebude pytat kde bol (no mozno matka) a moze si chlastat a fetovat kolko sa mu paci. Ked je toto to, co mu vyhovuje, nechapem, preco si s tebou vobec zacinal. Ale asi dufal, ze budes nejaka putka co sa ho nic pytat nebude, budes skakat jak on piska a ked aj mesiac bude prec, tak ti to bude jedno.

Carie

Anonymná128: si z toho nic nerob, je to chudak, teba chce ponizit aby sa sam citil lepsie. Bud rada, ze je prec a ze si na to dosla tak skoro, neskor by to este viac bolelo. Je to uboziak ked ta musi takto ponizovat. Zo seba robi uboziatku, vsetci mu len ublizuju, vsetci mu chcu zle, nikto ho nechape - ani matka, ani ty, nikto na celom svete! A on chudiatko sebecke si chce len robit co sa jemu paci a na nikoho nebrat ohlady. Bud na seba hrda ze si to ukoncila, su aj zeny, ktore sa nikdy nevymania z podrucia takehoto hajzla - tyrana (a nie je ani tak dolezite ci ich tyra len psychicky, alebo aj fyzicky)

Dadula56

Ano, to je typicke, zvali to na teba, aby si mala vycitky a dobehla za nim. O to mu ide, aby si sa mu este ospravedlnila, ze si si dovolila vobec nieco povedat. Pustaj to z hlavy von hned ako to vyslovi. Ohladom knihy mu napis, ze si pre nu prides, prevezmi ju, pozdrav sa, vsetko v slusnosti a potom mu mozes dat navzdy zbohom.

Anonymná128

A ešte ... povedal mi ,že mám jednu obrovskú chybu , že neviem počúvať ,čo ten druhý potrebuje ... že si stále hovorím len svoju pravdu , že on nemá chuť na výčitky ( ktoré má aj od matky ) .... a tiež,že ja vlastne ani neviem ,čo je vzťah ... Čo hodne zabolelo ...

Anonymná128

Ďakujem za podporu ...

Najradšej by som ho vymazala a už ho nevidela ,... len je tu problém ...

Na začiatku vzťahu som mu požičala knihu ,ktorú som ledva našla a na ktorej mi dosť záleží .... Teraz sa cítim hlúpo , no nečakala som ,že to tak dopadne ... Pár dní sa mu neozvem , nemám na to nervy a ani chuť , ale tú knihu si budem musieť vypýtať a s tým sa spája aj stretnutie ... Čo mám urobiť ? ...

Carie

Jo vyplac sa, kludne plac kolko potrebujes, ulavi sa ti a budes sa citit lepsie. Vidis, on este z teba robi blbu kravu a stihacku co mu neda chvilu pokoj. Len si nenechaj vsugerovat, ze ty si niecomu na vine - nie si! Ked chce mat od teba pokoj, tak mu ho dopraj - uz navzdy! Je to chuj a ty si zasluzis lepsieho.

Dadula56

Vyplac sa, ulavi sa ti, ale nech je to ta posledna vec, ktoru pre neho urobis. Nezasluzi si od teba uz vobec nic, bola si pripravena stat pri nom a pomoct mu, on tym pohrdol. Daj mu co chcel, daj mu svaty pokoj, pride iny muz, ktory ta oceni.