Krém na pleť

Príspevok v téme: Krém na pleť
Ivana287

Viete mi niektorá poradiť ohľadom nejakého denného krému či už z radov BIODERMY alebo LA ROCHE POSAY? Majú množstvo výrobkov a ja neviem ktorý si vybrať. Mám zmiešanú až mastnú pleť výražky sem tam. Potrebovala by som krém na denodennú starostlivosť na celú pleť pretože viem, že séra sa aplikujú iba na postihnuté časti. Oriflamom si nie som až taká istá. Niekto výrobky chváli, iný nadáva.

muc

ak dla nej mas normalnu plet, nechapem, preco by si mala pouzivat pripravky na mastnu plet?! riad sa radami kozmeticky, lebo podla vsetkeho tvoja kozna je vedla jak ta jedla....

pe84

mne kozmeticka poradila, ze mam pouzivat micelarnu vodu, kupila som si tu od biodermy na citlivu plet, taka cervena flasticka a ked si nou plet cistim rano a vecer, tak mam taku dobru plet, ze krem mozem mat hocijaky, teraz na zimu bude vhodny nejaky s vitaminmi napr. garnier ma dobre

sydney

ja mam biodermu atoderm po zinc,na citlivu intolerantnu plet,odporucila mi to kozna,ale na zakldae toho,ze mam strasne suchu a citlivu plet a zo zlych kremov sa mi robievaju fliaciky kozneho lisaja - ono to fakt zahojilo,ale neviem ci je to krem aj na mastnu plet.

Ivana287

Každý mesiac chodím na čistenie. Problém je v tom, že kozmetička mi povie, že pleť mám zmiešanú a dermatologička, že je dokonalá a nie je ani mastná, ale pre moj vek je typické občasné akné. Odporučila mi BIODERMU pár sér rada pre mastnú pleť no aplikovať len na postihnuté miesta. Ja by som však chcela nejaký denný krém a ona ma hneď odkázala na BIODERMU - rad pre citlivú intolerantnú pleť, že vraj si mám kúpiť krém z tejto rady. Avšak póry sa mi dosť upchávajú tak som z toho zmatená a fakt neviem čo si vybrať...konečne nejaký krém z ktorého sa mi nevytvoria vyrážky.

muc

ak mas mastnu plet, tak potrebujes v prvom rade pravidelne hlbkove cistenie v salone. tvoj laicky popis pleti je jedna vec a druha je posudenie pleti fundovanou kozmetickou. poradi aj starostlivost o plet